Raukkamaista poliisin toimintaa Kihniöllä. Rikkovat syyttömän ihmisen kotia ilman mitään perusteita. Vanhempansa saavat hävetä jälkipolvensa viheliäistä toimintaa. Ehkä nämä poliisit ovat jo kotonaankin hajottaneet paikkoja. Hehän ovat tutkitusti tyhmiä ja väkivaltaisia.
Sairasta mielivaltaa
17
1805
Vastaukset
- Anonyymi
Tässä täytyy olla jo sairaudesta (ed.kirjoittajan) kyse. Kannattaisiko hakeutua psykiatrin pakeille? Ja ei sinuakaan kovin häävisti ole kasvatettu, jos pari poliisia on mielestäsi käyttäytynyt väärin, niin sanot heti kaikkia poliiseja tyhmiksi ja väkivaltaisiksi.. kannattaisiko käppäillä peilin eteen ja kysyä peilikuvalta jotakin..?
- Anonyymi
Sinä se olet tietäjä itämailta. Kyllä oikeus vielä koittaa ja serkkulit ja lahkot joutuu
polvistuun rehellisyyden edessä hei. - Anonyymi
Jep, näin on. Paha saa palkkansa. Sitäpaitsi uhrilla ei ole mitään syytä tsiigailla itseään peilistä. Hän ei ole lähes 60 vuotisen elämänsä aikana tehnyt kenellekään mitään. Ei esim. rikkonut syyttömien ihmisten koteja kuten nämä uunot poliisit. Uhri on kaikessa rauhassa elänyt omaa elämäänsä, mutta tämäkin ilmeisesti veetuttaa joitakin aivan suunnattomasti. Tätäkään hänelle ei sallittaisi. Joku jopa kadehtii hänen levysoitintaan (joku oli kirjoittanut että poliisin olisi pitänyt myös katkaista hänen levysoittimensa neula). Kateellisuus on helvetin paha sairaus.
- Anonyymi
Jonain päivänä jeesus karauttaa ratsulla ja silloin lahkolaiset saa piiskaa pyllyyn
ja väärä raamattu otetaan pois.- Anonyymi
Eikös se välimeren heppu kulkenut jalkaisin...tai aasilla? Se ratsumies taisi olla Mannerheim..?
- Anonyymi
Lahkolaisvalehtelijoiden pöydät kaadetaan ja temppelit tuhotaan.
- Anonyymi
Kumpikohan marski se oli se musta vai valkoinen? Ja olivatko kumpikin homoja
- Anonyymi
Ulkoa päin tarkasteltuna näyttää vahvasti siltä, että ennakkoluuloiset lahkolaisethan tuolla viranomaistoimintaa ohjaavat ja luulojensa mukaan huhuja medialle ovat levitelleet pitkin syksyä. Useissa asioissa
- Anonyymi
Parkanon terveyskeskuksessa on epätodellinen painostava tunnelma. Tämä viittaa siihen, että paikka on lahkolaisten valtaama. Miksi heidän lääkärinsä muuten nuolisivat lahkolaisten perseitä ja usuttaisivat lahkolaisten valheiden perusteella poliisit rikkomaan syyttömän ihmisen kotia?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Parkanon terveyskeskuksessa on epätodellinen painostava tunnelma. Tämä viittaa siihen, että paikka on lahkolaisten valtaama. Miksi heidän lääkärinsä muuten nuolisivat lahkolaisten perseitä ja usuttaisivat lahkolaisten valheiden perusteella poliisit rikkomaan syyttömän ihmisen kotia?
Artisti nimeltä Mehu lauloi "Kytät on vittuiluun luotu". Näinhän se on. Varsinaisia yleisön palvelijoita. Valehtelevien lahkolaisten palvelijoita kyllä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Parkanon terveyskeskuksessa on epätodellinen painostava tunnelma. Tämä viittaa siihen, että paikka on lahkolaisten valtaama. Miksi heidän lääkärinsä muuten nuolisivat lahkolaisten perseitä ja usuttaisivat lahkolaisten valheiden perusteella poliisit rikkomaan syyttömän ihmisen kotia?
Voi hellallettas sentään, ihan omin pikku kätösinhän se polliisisetä löi talon ulko-oven karmeineen paskaksi. Nyt hiiret tunkevat taloon. Kuinkahan me saisimme vähän jyrsijöitä myös sinne polliisisedän taloon? Ja joulun kunniaksi polliisin tanssimaan vähän Nissepolkkaa, vaikkapa herra Kalashnikovin tahdissa.
- Anonyymi
Kyllä jumala tulee uskokaa vaan ja ottaa lahkolaisia otteeseensa. On vaikea olla lahkolainen ja kuka vaan jos joka päivä joutuu valehteleen ja salaan pahan tekoja
ja juonitteleen. - Anonyymi
Ihmisten kodit on jätettävä rauhaan eikä niitä saa rikkoa tahalleen.
Hoikkala - Anonyymi
Masentavaa huomata että Suomen terveydenhuolto ei parempaan pysty kuin olemaan valehtelijoiden juoksupoikana eli perättömien ilmiantojen levittäjänä.
- Anonyymi
Kyllä terveyskeskuksessa pitäisi ymmärtää seksin merkitys ja edistää seksin harrastusta. Monet riidat voisi välttää kun annettaisiin oikein kunnolla.
- Anonyymi
Meidän puolestamme saavat sekstailla ihan rauhassa Parkanon terveyskeskuksessa kunhan jättävät muut ihmiset rauhaan. Tällaisia valehtelijoita ei kukaan kaipaa elämäänsä.
- Anonyymi
Joo, saavat vapaasti natisuttaa hetekaa Parkanon terveyskeskuksessa kunhan antavat muiden ihmisten nukkua rauhassa kotonaan ja lopettavat poliisien usuttamisen ihmisten kimppuun valheiden avulla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1794280Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri4413243Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt142128Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa141790Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja51178- 741023
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar691015Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat24931- 54906
- 73896