Eikö muuta tällä Saralla ole tarjolla tänään ,kuin sauna ,missä ne tissit. Voi elämä tuota järjen köyhyyttä.
Tyrkky tapetilla
14
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Käykö kateeks?
- Anonyymi
Mistä pitäis olla kateellinen ?Kanankopista vai mistä saako selvennystä asiaan vähän tarkemmin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mistä pitäis olla kateellinen ?Kanankopista vai mistä saako selvennystä asiaan vähän tarkemmin.
Millainen tää henkilö täällä, joka haukkuu kaikki lyttyyn joka eri viestissä ? Olis ajatelkaa kauhea elää hänen elämäänsä oikeasti ja ettei tunne muuta kuin vihaa muita kohtaan.
- Anonyymi
Voi elämä näitä provoaloitusten köyhyyttä.
- Anonyymi
Sarako itse vastailee?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sarako itse vastailee?
Niinpä, surkeeta kun muuten ei pääse esille kuin uudet silarit ja vähillä vaatteilla😅nii ja tietty kun korona aikana lähtee saalistaan, sitten itketään voi voi olenko altistunu, hahaa mitä shittiä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niinpä, surkeeta kun muuten ei pääse esille kuin uudet silarit ja vähillä vaatteilla😅nii ja tietty kun korona aikana lähtee saalistaan, sitten itketään voi voi olenko altistunu, hahaa mitä shittiä
Kaunis on katsella. Kaunistuu vain. Iholla sarjan kauden stara 💫💫.
- Anonyymi
Miten noiden silarien takaa havaitsee rintasyövän?
- Anonyymi
Se on vaikea tapaus jos niin käy ,entäs kun ne rikkoutuu ja se myrkky valuu elimistöön??
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se on vaikea tapaus jos niin käy ,entäs kun ne rikkoutuu ja se myrkky valuu elimistöön??
Ei huolta ei, nämä somejulkkikset ovat kuolemattomia.
- Anonyymi
Ei taida olla
- Anonyymi
Miltähän tämä ketjun aloittaja näyttää?
- Anonyymi
Mutta ihan totta puhuen Sara on kyllä viime aikoina siirtynyt yhä enemmän ja enemmän pehmopornon puolelle.
Kaikesta huomaa että hän ei jaksa enää oikein panostaa näiden yhteistyökumppaneidensa kampanjoihin vaan näyttävät aika väsyneiltä ja vanhan toistolta. On ehkä kahminut vähän liikaa hommia itselleen ja seuraus on nähtävissä työn jäljessä.
yksityiselämän puolella postaukset ovat vuoroin tuollaista sinkkuelämän hehkutusta ja vuoroin itkuista avautumista.
Ihan maallikkona sanoisin että pieni loma somesta tekisi siepille nyt oikein hyvää!- Anonyymi
"Miltähän tämä ketjun aloittaja näyttää?Kaikesta huomaa että hän ei jaksa enää oikein panostaa näiden yhteistyökumppaneidensa kampanjoihin vaan näyttävät aika väsyneiltä ja vanhan toistolta."
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p416105Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3075037Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1594841Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1354659Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil193877Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema192394Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32178Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill251782- 731772
- 2141459