Siveysvöiden lukot

Anonyymi

Tuli hankittua siveysvyö(penislukko) ja samalla kertaa myös toinenkin lukollinen härpäke, mahdollisesti sama valmistaja. Näissä kahdessa välineessä oli samanlaiset lukot ja ne pystyi avaamaan samoilla avaimilla. Eihän se nyt noin pitäisi olla. Siveysvyön avaimet on muijalla, mutta mä saan toisen välineen avaimella siveysvyön auki. Saahan sen heiveröisen lukon murrettua, mutta juttu on siinä, että siitä jää kiinni. Me ollaan sovittu rangaistus lukon murtamisesta ja se ei ole ihan pikku juttu. En ole vielä tästä kertonut muijalle, mutta pari kertaa olen jo salaa runkannut. Kuinka yleistä se on , että avaimet sopii toiseen siveyslukkoon? Mun mielestä tuo on aika luokatonta. Siveysvyön idea vesittyy täysin. Sanotaan näin vaikka juuri nyt pääsenkin runkkamaan nettipornon parissa.

6

1097

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kerrot heti vaimollesi ja kärsit rangaistuksen.
      Rouva rankaisee sinua tottelemattomuudesta.

    • Niitä avaimia on vain noin kolmea erlaista mutta yhdellä avaimella aukeaa kaksi kolmesta. Ne integroidut messinkilukkopesät on iha p-skoja. Premium siveysvälineissä on reiät sinettivaijerille joka menee lukkopesän läpi. Silloin on sama mikä avain lukon avaa mutta avainta ei voi käyttää murtamatta sinettiä.

    • Anonyymi

      Minulla on aivan sama homma. Nyt tosin on lukko rikki, eikä sitä saa kukaan auki🤭 En uskalla vaimolleni sanoa kun jäisin kiinni. Jännittää hiukan mikä on vaimon tuomio🤭

      • Anonyymi

        Tilaa Securitaksen kaveri aukaisemaan lukko. Niillä on yleisavaimet kaikkiin tarkoituksiin mutta henkilöllisyytesi pitää ensin todistaa. Passilla , ajo- tai henkilökortilla mutta myös kela ja veikkauskortti käy.


    • Anonyymi

      Menkää paikalliselle kyläsepälle teettämään kunnon lukituksella varustettu väline ja jättäkää noi kaalimadon ja muitten nettikauppojen kiinanrihkama ostamatta! Myös pikasuutarit monella paikkakunnalla osaavat tehdä noita mutta he ottavat mitat kalusta ja palleista ja tekevät työn niiden pohjalta.

      • Anonyymi

        Nn sinä et muutaka teekkään kun kierrät suutareitten luona,


    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      121
      7015
    2. Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?

      Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam
      Maailman menoa
      53
      4736
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      74
      3724
    4. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      27
      2814
    5. Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?

      Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni
      Maailman menoa
      32
      2478
    6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      22
      1936
    7. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      202
      1450
    8. Martinan prinsessahäät peruuntui

      Seiska uutisoi Kauneus ja Terveyslehden artikkeliin perustuen mihin nämä häät kosahti.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      319
      1244
    9. Vakavasti psyykkisesti sairas on pakkohoidossa - Ja asuu silti kotona

      Miten käy, kun vakavasti psyykkisesti sairas "hoidetaan" kotona? Norjassa psyykkisesti sairaiden vuodepaikkojen määrä on
      40
      1057
    10. Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella

      Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/
      Ikävä
      161
      907
    Aihe