Ennustuksen vaihtajalle

Anonyymi

Löytyykö tältä palstalta vaihtajia? Olen nelikymppinen nainen ruskein hiuksin. Toivon aitoa näkemystä ruskeatukkaisesta miehestä, joka pitää yhteyttä. Mitä hän minusta ajattelee ja toivoo? Kerro hiusvärisi sekä taustaa kysymyksellesi. Katson kortein.

6

76

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tärkeintä on omat toiveesi ja halusi sekä niiden ilmaiseminen aidosti ja rehellisesti. Se on avain tulevaisuudellenne. Se on se mitä hän haluaa kanssasi ja toivoo. Hän pysyy jopa hetkissä joissa et toivoisi hänen pysyvän. Ja hyvä niin, koska hän on eheyttävä monella tapaa. Tämä on ns. karmallinen suhde.

      Olen tummahiuksinen. Mies musta/harmaa. Mitkä hänen toiveensa. On minun lähellä koko ajan vaikka olisin fyysisesti kaukana.

      • Anonyymi

        Kiitos.
        Mies on hyvin karismaattinen hiljaisella tavallaan. Hän ottaa tilan haltuun ja vaikutusvoimansa ympyröi. Ei paljasta kaikkea. Hän nauttii saamastaan huomiosta ja pitää sinua arvokkaana ystävänä. Tulee myös viitteitä kolmannesta osapuolesta suhteessanne. Sillä ei kuitenkaan ole merkitystä, kun katsotaan teitä kahta. Hän toivoo voivansa ohjailla tilanteita ja jopa säikähtäen perääntyy, kun tuntee, että häntä johdatellaan tai painostetaan. Saat hänessä aikaan hyviä tuntemuksia ja hän pitää sinusta niin fyysisesti kuin henkisestikin. Mitään tarkkoja suunnitelmia mies ei ole laatinut tulevaisuuden suhteen, mutta on positiivisen avoimesti.


    • Anonyymi

      Vaihtaisin tähän mielelläni edelleen.

    • Anonyymi

      Mitä ihmettä mikään hiustenväri liittyy mihinkään näkemiseen ???? Hiusvärinhän voi kuka vaan vaihtaa purkista ja osa ei taida enää edes muistaa mikä se alkuperäinen väri olikaan. Olette todellakin ihan ufoja kaikki !

      • Anonyymi

        Voitte poistua palstalta, jos ei miellytä. Olisin mielelläni vastannut kysymykseesi hiustenväristä. Jääköön se nyt kertomatta kommenttisi takia. Kertoo sinusta sen, että ymmärtämättömyys sinussa on väkivaltainen.


    • Anonyymi

      "Löytyykö tältä palstalta vaihtajia"

      Etsin kirjeenvaihtokaverina.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      339
      11906
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      360
      7999
    3. Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?

      Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      3253
    4. Verinen koira

      Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
      Imatra
      98
      2278
    5. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      156
      2239
    6. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      8
      1666
    7. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      110
      1271
    8. Mopokeulija

      Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin
      Haapavesi
      56
      1116
    9. Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !

      Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus
      Ähtäri
      26
      908
    10. Sylikkäin.

      Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta
      Ikävä
      60
      803
    Aihe