Katri Kulmuni

Anonyymi

Nyt kun hän on kansanedustaja, niin näkyy hyvin kuvissa kuinka suuret hinkit hänellä onkaan ! Oikein mukavat.

8

1582

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Katri kantoi poliittisen vastuun avustajan töppäyksestä ja erosi, vallanhimo ei mennyt kaiken edelle.

    • Anonyymi

      Katri ei olisi päästänyt Haavistoa kuin koiraa veräjästä.

      • Anonyymi

        Onko Heikki pääsy Katrin veräjälle, ohjurit kyllä laatusat


    • Anonyymi

      Hinkeistä en osaa sanoa, mutta aivot sillä on ainakin takapuolessa.

    • Anonyymi

      Vasemmistohallitus suosii ja tukee lainrikkojaa.
      Vihreitten Haavisto on rikkonut kahta lakia ja jatkaa siitä huolimatta.

    • Anonyymi

      Kulmuni on vastenmielinen ihminen joka seurustelee yhtä vastenmielisen lobbarin kanssa. Molemmat tuollaisia kaikenmaailman johtokunnissa ryvettyneitä poliittisia paskanpuhujia joista ei ole tavallisen suomalaisen kannalta mitään hyötyä vaan ovat pelkkiä loisia ja ylensyöviä turhimuksia.

    • Anonyymi

      Mitä muuten tulee Maria Ohisaloon onko hän Suomenvenäläinen? Ohisalo on ainakin hyvin harvinainen sukunimi. Heitä on elävinä vain 48 kappaletta koko Suomessa. Suomenvenäläisillähän on usein Suomalaistettuna nimenä harvinainen nimi. Sukunimilakihan on usein täysin suojannut kaikki Sukunimet joten Suomenvenäläisethän ovat pakotettuja keksimään Suomalisen nimensä.

    • Anonyymi

      Hän kaipaisi kiireesti stylistiä, niin vaatetuksen, meikin kuin kampauksensakin suhteen. Tyyli on kaikin puolin vähemmän kaunis.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      122
      4825
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      185
      4518
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      117
      1942
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1711
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      33
      1482
    6. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      7
      1259
    7. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      376
      1216
    8. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      75
      1145
    9. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      74
      1055
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      92
      1008
    Aihe