NYT! ERIKA VIKMAN POHTII ANTOISASTI HAARAT AUKI: "MILTÄ NÄYTTÄÄ SYNTISTEN JOULUPÖYTÄ!?!?" - "ENTÄ PIPARI?"7 juttua, Karvisen seuraavaa siirtoa odotellessa, vaatteet vähenee näiltä jotka yhtäkkiä alkavat lesboiksi, aina ennen seurustelleet miesten kanssa, näinkö se menee ku mikään ei myy...
Erika tämä on noloa
Anonyymi
1464
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ai niin marako seuraavaksi??vai kohauttaako seukkaavan Roopen kanssa 😅ei muuta kuin ens viikkoo odotellessa, kuka vetää seuraavan pohjanoteerauksen
Joo marahan se siellä instan stories esittelee rankkaa rintavakoa, pitihän se arvata kuka ehti ekaks, hahaa hahaa
'Antoisasti haarat auki'
Otsikko joka tekee kenen tahansa vanhemmat ylpeiksi jälkikasvustaan
Stop Erika, nyt meni mauttomaksi.Olen huolestunut vilpittömästi.
Tuosta naikkosesta on tullu ihan porno.. yök.. mauton tyyli.
Mikä pistää naiset halventamaan itseään, onko se sen arvoista että saa nimensä ja kuvansa, joihinkin lehtiin. Kyllä tarvii itsetunnon olla heikoissa kantimissa, kun ainoa keino on itsensä nolaaminen.
Erikan mopo on lähtenyt pahasti keulimaan. Vai että oikein syntisen joulupöytä pillun hajulla höystettynä. Viidakossa rummutetaan väentungoksesta päätellen.
No jollei muuten saa huomiota tai menestystä on ainoa keino tuoda sexii peliin , onnea siihen
Eiköhän ole uusi rooli, tuotteistettu noin. Eikö siirtynyt samaan talliin kuin Viskari.
Festarikeikkaakin kesälle pukkaa. Pikkutuhmia meneviä rallatuksia, ehkä niille tilaus.
Nolointahan on nuo paskalehtien click bait otsikot. Some se vaan aina villiintyy kun joku bimbo on ”yläosattomissa”. Juu kuvattuna selkäpuolelta kylläkin.
Joka tyhjäpää on aina miljonäärimiehen kanssa. Jokainen on tyrmäävän kaunis, vaikka näyttää Siwan kassalta.
Ollaan hyvinvointivalmentajia ja öky Mersulla ajetaan. Vaikka ollaan huijareita ja ulosotossa kaikki.
Eli Seiska ja Iltalehti ovat moneen syyllisiä. Hymystä ei nyt voi puhua. Siellä jauhetaa jostain Hausmyllyn ja Waldo’s People laulajista. Juu tosi ajankohtaista.
Maailma ja ihmiset tyhmenevät päivä päivältä.
Hyvin sanottu.
Ei aiheuta mitään värinää, lähinnä myötähäpeää,noloa todella noloa toimintaa .tyrkky t.mies
No ei tule Vikamminsta uutta Kikkaa..ei vaikka kuinka yrittäis :D Kikka oli kaunis ja Erika vaan söpö. Erikalle ei sovi tuo seksibimbon rooli. Laulaa Erika osaa mutta tuo porno tyyli on halvan näköinen ja jotenkin likainen.. Pilaa kaiken. Harmi kun tuolle linjalle lähti. Ei tule kantamaan pitkälle.
Danny papan kasvatti! Ei laululla kuitenkaan pärjää, niin vaatteet vaan vähenee. Halvan näköinen, alkaa olla jo Tuksun tasolla.