Millon ja minkäikäisenä olette menettänyt neitdyysen, tai minkä ikäisenä nykyään ihmiset menettävät?

Anonyymi

Milloin ja minkä ikäisenä olette menettänyt neitsyyden, tai minkä ikäisenä nykyään ihmiset menettävät sen.

12

1127

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olin 24v, kun laukesin ekaa kertaa tyttökaverini suuhun, ja hiukan myöhemmin hänen pilluunsa. Hän menetti neitsyytensä myös silloin.

    • Anonyymi

      Olin 19 ja nainen 49 jonka olin pitkään tuntenut. Sohvalla suudeltiin ja hyväiltiin, laukesin housuihin. Siitä siirryttiin sänkyyn ja tämä ihana nainen opetti minulle kaiken.tapailtiin salaa muutamia kertoja vaikka vapaita molemmat oltiin. Tästä nyt 25 vuotta jo

    • Minä menetin neitsyyteni kun olin 16 ensimmäiselle poikaystävällä olimme hänen kotonaan kun kämppä oli tyhjä

      • Anonyymi

        Sulla toimii posti? Tämän lafkan?


    • Anonyymi

      Minäkin olin vähän myöhään syttynyt, 24 v kun tapasin ulkomaalaisen tytön joka halusi heti sänkyyn. En vastustellut. Ja hauskaa oli.

    • Anonyymi

      Olin 20vuotias ja tyttö 15vuotias todella kuuma pakkaus.Naitiin ilman kumia.

    • Anonyymi

      Menetimme yhdessä ensimmäisen poikaystäväni kanssa 15-vuotiaina. Hänen huoneessaan, ovi lukossa salaa hänen perheeltään. 😂

    • Anonyymi

      Kaikki eivät menetä neitsyyttään ikinä esim. nuorena saadun vamman seurauksena. Itse en saa naisiin sellaista seksuaalista yhteyttä mikä johtaisi seksiin koska minulla on hermovaurio mikä saa kehoni hylkimään naisten kehoja. Tai ainakin niin järkeilen sen miksi tunnen itseni niin hermostuneeksi ja ahdistuneeksi oikeiden naisten edessä vaikka minulla ei ole mitään muuta syytä hermoilla kuin oman hermostoni signaalit. Mielikuvituksessani naiset ovat hyvin antavia. En tiedä saanko hermovauriota parannettua niin paljon että saisin kehoni olemaan hylkimättä naisia mutta onpahan ainakin jotain tekemistä. Toivottavasti pääsen panemaan ennenkuin täytän 40..

    • Anonyymi

      Mitähän olisin ollut, alle kouluikäinen kumminkin. Samanikäisen naapurin tytön kanssa leikittiin ja sitten hän halusi näyttää yhden kivan jutun, minkä hän oli nähnyt. Otti pippelini suuhunsa ja imeskeli sitä kuin tikkaria. Kivaltahan se tuntui ja hän teki sitä sitten kun pyysin myöhemminkin. En pöhkö älynnyt tehdä hänelle samaa.

    • Ensimmäisen poikaystävän kanssa 18 vuotiaana, hän oli saman ikäinen ja myös neitsyt.

    Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      227
      17163
    2. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      169
      12204
    3. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      45
      5997
    4. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      64
      4862
    5. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      14
      4795
    6. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      19
      3967
    7. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      84
      3585
    8. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      136
      3017
    9. 259
      1434
    10. Mitä toivot joululahjaksi ja

      mitä antaisit kaivatullesi? 😃
      Ikävä
      85
      1031
    Aihe