Kotkassa vähän laatutontteja mökille

Aika huonoja mökkipaikkoja kotkan alueella jos vertaa esimerkiksi Miehikkälän arvotontteihin.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Muhoksella on myytävänä melkoisen hyviä paikkoja.

Äänestä
  • Muhoksen laitokselta 100 kilometriä koilliseen, siellä on lintukotopalvelua, jossa lämmityskin pelaa laillisella Porinmatilla.

    Äänestä

Ruonalassa muutama omakotitontti meren rannalla. Tonteille rakennettu kauniita taloja, kyllä kelpaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Aika huonoja mökkipaikkoja kotkan alueella jos vertaa esimerkiksi Miehikkälän arvotontteihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu