NAKED Attraction

Anonyymi

Oletteko katsonut kyseistä ohjelmaa. Varsinkin suomi jaksoissa on ollut ihania isoja kaluja. Aina tuota ohjelmaa kun katsoo on pakko sormettaa orgasmi

6

3949

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • En ole katsonut ohjelmaa, joten täytyy kysyä. Onko sukupuolielimet pikselöity tai muuten sensuroit?

      • Ei ole suomalaisen perinteen mukaista. Alastomuus ei edes anna elokuvalle suositusta kielletty lapsilta. Täytyy olla väkivaltaa.


      • Anonyymi

        Ei ole pikselöity tahi sensuroitu. Päinvastoin zoomataan niin että pystyy karvatkin laskemaan. Ps. Sillä pitkällä naisella Han oli aivan märkä römpsä kun zoomattiin lähikuvaa. Ja sillä erolla nolo seisokki kun naiskilpailija ja juontaja tulivat lähelle kehumaan Ernon kalun suurta kokoa.
        Kannattaa tuon ohjelman takia ottaa kanava Alle 30e kk


      • Anonyymi kirjoitti:

        Ei ole pikselöity tahi sensuroitu. Päinvastoin zoomataan niin että pystyy karvatkin laskemaan. Ps. Sillä pitkällä naisella Han oli aivan märkä römpsä kun zoomattiin lähikuvaa. Ja sillä erolla nolo seisokki kun naiskilpailija ja juontaja tulivat lähelle kehumaan Ernon kalun suurta kokoa.
        Kannattaa tuon ohjelman takia ottaa kanava Alle 30e kk

        Näkyyks niiltä myös pärstä? Netissä on ilmaisena herttaisia ja nättejä tyttöjä, jotka näyttävät vittuaan ja emätintäänkin suloisesti hymyillen. Ovatko tätä tasoa?


      • Anonyymi
        sok kirjoitti:

        Näkyyks niiltä myös pärstä? Netissä on ilmaisena herttaisia ja nättejä tyttöjä, jotka näyttävät vittuaan ja emätintäänkin suloisesti hymyillen. Ovatko tätä tasoa?

        Näkyy naamat. Mielenkiinolla saa odottaa koska joku tuttu pamahtaa ruutuun näyttämään pillua tai mulkkua 😁 Lähikaupan 19v tyttö oli tuolla tiedä sitten koska se jakso tulee


    • Anonyymi

      On kyllä noloin ja eniten myötähäpeää herättävä ohjelma. Katsoin eilisen jakson, jossa oli mukana isomulkkuinen transnaiseksi identifioituva henkilö, tissit hän oli jo hankkinut ja isot vielä, menee varmasti täysin naisesta vaatteet päällä, äänikään ei mikään möreä, mutta naiseksi "liian pitkä" ja hän tuli valituksi hakijana olleelta naiselta. Muuten kiinnitin huomiota mukana olleiden tasoon, etenkin miesten, joka oli todella huono ja myös ohjelman juontaja näyttää mielestäni täysin amatööriltä. Tällä suomiversiolla ja Britannian ohjelmalla on huikea ero sekä juontajassa että osallistujissa, Anna Richardsonia juontajana on ilo seurata kuten myös hyvännäköisiä osallistujia.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa

      Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.
      Maailman menoa
      143
      5197
    2. Yksi kuoli kolarissa Outokummussa

      -toisen auton kuljettajaa epäillään rattijuopumuksesta. Toisen auton kyydissä oli kuljettajan lisäksi neljä ihmistä. Hei
      Outokumpu
      86
      4498
    3. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

      Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
      Maailman menoa
      50
      4250
    4. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      7
      3973
    5. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      12
      3761
    6. Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista

      Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden
      Maailman menoa
      40
      3643
    7. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      31
      3605
    8. Perussuomalaisiin minä luotan

      Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.
      Maailman menoa
      55
      3353
    9. Kokoomus kannatti aiemmin rahoitusmarkkinaveroa - kanta nyt muuttunut

      Kokoomuksen linjanmuutos rahoitusmarkkinaveron suhteen on herättänyt kysymyksiä. Vielä aiemmin puolue antoi ymmärtää kan
      Maailman menoa
      1
      2383
    10. Anna palautetta kaivatullesi.

      Sana on vapaa!
      Ikävä
      189
      2265
    Aihe