Cheekin naisystävä nimi kiinnostaa.

Että onko se nyt se CL vai Niina? Seiskaan ei oo pitkään aikaa juttua mahka eronneet?
493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Taitaa olla se niina joka näky pylly paljaana veljeni vartiassakin

Äänestä

Olisko AT.

Äänestä
  • Meinaakko että AT on Antti Tuisku? Tuisku on varmaan enempi kallellaan Boeliukseen. Tiukkaa lihaa. Cheekki on jo väljähtynyt ja läpi hoonattu. Cheekin luulisi liikkuvan enempi Lomanin ja Sillanpään piireissä.

    Äänestä

Onko Keekin lemmitty Bertta vai Pertti. Mitenkähän ovat selviytynyt Mänttiksen joulupaineista?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Että onko se nyt se CL vai Niina? Seiskaan ei oo pitkään aikaa juttua mahka eronneet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu