H-Pekka valehteli ja rikkoi lakia tahallaan testatakseen ja naureskellakseen millaisen sekoilun saa aikaan.
Ei taida pystya hommiin today kun nauranut mahansa puhki...ei taija aktiivisen avustajansa vuoksi pystya istumaankaan.
Ei taida pystya hommiin today kun nauranut mahansa puhki...ei taija aktiivisen avustajansa vuoksi pystya istumaankaan.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Pekka on ollut ainoa rehellinen Mies tässä tapauksessa. Kantaa vastuunsa kuten mies. Hän on selvää presidenttiainesta.
Haavistolla ei ole mitään tekemistä rehellisyyden kanssa.
Kannatti äänestyksessä oman luottamuksen puolesta. PUUAAHHHHHH ... HEH HEH HEH ...
Jätkän ei sovi politiikkaan millään tavalla. Täysi paska.
Pekka sohaisi persupesää ja sai aikaan melkoista harmitonta pörräystä.
Perspesää pikemminkin...
Milloin Rikollinen pekka haavisto eroaa?
Haavisto ei omasta tahdostaan, eroa koskaan. Ei ole omasta mielestään, tehnyt koskaan mitään väärin. Voi täysin verrata Trumppiin.
Perussuomalaiset ovat pukkeja kaalimaan vartioina. Pekka Haavisto on rehellinen suomalainen Mies.
Haavisto & Trump ,siinäpä samankaltaiset miehet,paitsi se että Trump puolustaa omaa maataan ja sen etua. Haaviston ylimielinen ja omahyväinen käytös vei mahdollisuuden ensimmäiseen homopressaan ja tämä kyllä loukkaa tasa- arvoa.
PS on rehellisyyden puolestapuhuja. Hyvä että toivat tämänkin vallan väärinkäytön esille. Nyt kaikki perussuomalaiset opettamaan nuorille vihreitten tuhopolitiikan vaarat.,sillä maatamme viedään kohti tuhoa.
Kaukana miehestä.
Peku se on varsinainen "anus mundi".(Latinankielinen termi noin niinkuin vinkkinä.)
Mies on kuin muna muttei mene lääkäriin.
Suomen huonoin ministeri kautta aikain, jopa Tytti Tuppurainen jää hänestä, tosin hyvin niukasti.