Windows XP SP2 cd

Muistaakos joku, miten tehdään Windows XP Pron asennus-cd, jossa on SP2?
5591
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Kätevä tuo AutoStreamer -ohjelma. Suosittelen muillekkin. Kannattaa tehdä Windowsin asennus-cd, jossa on SP2, jos joutuu usein asentamaan Windowsin. Paljon nopeampaa, kuin erikseen asentaminen.

    Äänestä

Löytyiskö yksinkertaisia ohjeita Win XP Pof (Sp2) korjausasennuksen tekoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sakari kirjoitti:

Muistaakos joku, miten tehdään Windows XP Pron asennus-cd, jossa on SP2?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu