Puheena ollen Pattayan slummiasuminen ja ylleensä Thaimaan vähäosaisten elinolosuhteet yhtenä seuraamuksena kyseisestä väestönosasta osan valiten viimeisenä oljenkortenaan elannon saamisen lapsilleen ja itselleen, mahdollisesti muille perheenjäsenilleen alistuen myymään itseään, niin Savossa syntyy galabaliiggi valtaisa.
Ykkösnarssu joka polttanut millin kyseisiin maksukaatoihin ilmoittaa kunnioittavansa herraa joka on lahjoittanut millin tai useamman thaimaan avuntarvitsijoille.
Sitten tämä itseään täynnä oleva internetprofiili ryhtyy luetteloimaan maailman slummeja, sekä päätyy oivalliseen päätelmään, että kaikki fallerahat thaimaahan on vähäosaisten auttamista, jopa myös ihmisen elämänkaaren kaikki kulutus on vähäosaisten auttamista.
Suosi suomalaista sanontaan hän kaikessa viisaudessaan päätti että suosi thaimaalaista on vähäosaisten auttamista, lienee suunnittelevan joutsenmerkille thaimaalaista vastinetta.
No mitä tästä taasen opimme?
Hopihopi kaikki suomalaiset baarityttöjen asiakkaat, kiireen vilkkaa Pattayalle lomalompakkoinenne auttamaan thaimaan vähäosaisia.
Voi hyvänen aika sentään mitä näkökantoja, ja heppu aivan tosissaan jauhaa että asuu täällä Thaimaassa sihteeriprofiilillaan ryhtyen kuksattelemaan ja kiljuttelemaan nuivastaan, kun taasen pukkas paniikkia ja kyky keskusteluun itse asiasta sai stopin.
S
Sammakkoja Pattayan Savossa.
Anonyymi
8
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Fiksu tyyppi tämä sammakko-senssukka, vastailee itse itselleen valheilla ja poistelee viestit joissa kerrotaan totuus itsestään.
- Anonyymi
Kiusallisen hyvä aloitus asiakaskunnalle.
- Anonyymi
Niin näyttää olevan.
- Anonyymi
geet ja beet ja peet taas tuhannen sekaisin kuin myös deet. Mikä lie syynä? Imptenssitukihäiriö?
Täytyypä tähänkin todeta että kun Rakkaalle tahalliset geet ja beet on päänvaivaa aihauttava, niin mennään sillä tasolla että ... no antaas olla tällä kertaa ... tai jos kuitenkin ... haluuks Bandags?
- Anonyymi
Kertakaikkisen hyvä aloitus.
- Anonyymi
Aivan mahtava aloitus.
- Anonyymi
Aloitus yksi parhaita.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata1032868Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f2111772- 1291742
Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!
Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois471584Olen miettinyt pitkään miksi hän ei uskalla
Hän kyllä yrittää tiedän sen ja olen yrittänyt olla helposti lähestyttävä ystävällinen lempeä jne. mutta silti hän yhä v641292Juhannusterveiset kaivatulle
Onko teillä yhteisiä juhannuksia vietettynä ja millaista juhannusta viettäisit kaivattusi kanssa juhannuksena 2025? 🌻841088- 911072
- 571054
- 521006
- 67912