Pää pystyyn Vihreät. Haavisto on ihan tosissaan nousemassa kansallissankarin asemaan. Suomen kansa arvostaa Haaviston korkealle ja Perussuomalaisia halveksitaan. Eipä ole ennen nähty niin rumaa ja epäoikeudenmukaista poliittista näytelmää kuin Perussuomalaiset ahneuksissaan järjestivät.
Haavisto on Kansallissankari
Anonyymi
43<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 43
Vanhimmat
Kyllä jäniksenpaskapuolue vielä nousee ja jyväjemmaria kyykytetään.
Haaviston on rikollisena erottava!!
Suomen kansa arvostaa Haavistoa??!! ei ainakaan niissä Maakunnissa, missä Caruna hallitsee Sähköverkkoja!
Nyt kaikki istumaan kaduille Haaviston puolesta, sen istumisen nämä taliaivot osaavat, se on vihreidessä geeneissä.
Vain silloin kun on kaunis ilma ja tarjolla on hyvää ruokaa ja juomaa ilmaiseksi.
Kuunnelkaa vihreät tämä, niin ette tarvitse syyttää muita:
https://www.youtube.com/watch?v=0p-VfND3SAQ
Kiitoksia asiallisesta linkistä, tässä tulee ilmi vihreiden tekopyhyys, valehtelu ja omaneduntavoittelu.
Todella typerää. Oppositio vain jatkaa mustamaalaamista. Demokratiassa tuollaiset videot pitäisi poistaa. Joku vielä luulee, ettei kyse ollut lapsista. Oli tietenkin. Kaikki muu oli seurausta sitten siitä.
Milloin rikollinen pekka haavisto eroaa?
Kansa ei todellakaan arvosta virkamiehen ja lasten selän takana piilottelevaa Haavistoa ja vielä vähemmän valehtelevia vihreitä.
Haavisto eroa heti!!!!
Haavisto, oletko tosiaan niin tyhmä, ettet älyä erota tai häipyä tästä maailmasta. Suomen kansan etu olisi se.
Haavisto on kansallissankari - Afrikassa.
On sitä myös Arabian niemimaalla.
On varma, että tulevat Hallitukset käyttävät hyväkseen "tapaus Haavisto 2020" kun kerran tällainen porsaanreikä löytyy, että Ministeri voi rikkoa Lakia ja muut edustajat/ kaverit voivat pelastaa pinteestä. Haavisto tullaan muistamaan hänen loppuelämän näistä tempuista.. ja senkin jälkeen.
Vihreät on iljettäviä , lieroja. Yritin sanoa kauniisti.
Haavistolle kaavaillaan jo muistolaattaa muslimien pyhimpään, eli itkumuurille.
Kuten huomaatte, persujen hätä on suuri!
Kyllä se hätä alkaa olla vihreillä, kannattaisiko pistää ihan kaikki vihreät takaisin peruskouluun oppimaan lukemista, sekä suomen kielen ymmärtämistä.
Haavisto ja Ohisalo tuhosivat vihreät ja olen siitä erittäin tyytyväinen. Ei niitä enää kukaan äänestä ja se on täysin oikein se.
Viheruskovaisten propaganda on aivopessyt keskustelunaloittajan.
Ympäristöasiat ovat kaikkien suomalaisten sydämellä. Perussuomalaisilta puuttuu sydän.
HS:n tiedot: Al-Holin leirillä asuneet kaksi naista ja kuusi lasta on kotiutettu – Suomi haki ensi kertaa leiriltä pois aikuisia, joilla on Isis-kytköksiä
Sunnuntaiaamuna Helsinki-Vantaan lentokentälle saapui kone, joka toi mukanaan al-Holin leirillä Syyriassa asuneita suomalaisia naisia ja lapsia. Kyse on ensimmäisestä kerrasta, kun Suomen valtio kotiuttaa leirillä olleita aikuisia naisia. Suojelupoliisi pitää naisia turvallisuusuhkana.
Pekka toimii edelleen kansan selän takana, rosvoja ja pikku rikollisia sieltä tulee, ei muita.
Pekka on Suomen rehellisin mies ja kestää vääryydet suoraselkäisesti.
Haavisto on ISIKSEN kansallisSANKARI.
Petturi Urpo on ylivertaisempi!
Winston Churchillilla minä näen sikarin suussa. Pekka Haavistolla minä näen ...
Harmi ettei maanpettureita ammuta rauhan aikana. Tällä menolla meillä on kyllä sotatila ennen pitkää.
En hyväksy tuollaista kielenkäyttöä. mutta Isikseen liittyneet ja nyt palanneet suomalaisnaiset voisivat pysyä näkymättömissä koko loppuikänsä.
Kaikenlaisia pössyttelijöitä maa päällään kantaa
Tämä on totta. Lapsien oikeuksia vastustavat äärioikeistolaiset masinoivat poliitisen näytelmän, jossa syyttäjät jakelivat tuomioita omassa asiassaan ja tietysti vastoin asiantuntijoiden kantaa. Tekosyy löytyi jarruttavan alaisen läksyttämisestä.
Vihreät äärivasemmistolainen tuhon politiikka täytyy pysäyttää heti. Tähän pystyy vain rehelliset ja isänmaanrakkaat perussuomalaiset. Miksi ihmeessä viherpuolueelle on terroristit paremmassa asemassa kuin rehellinen suomalainen? Helsinki ghettoutuu kohti pommeja ja ammuskelua,niinkuin ruotsin kaupungit. Vihreät paholaiset tuhoavat suomen.
Kyllä kansa tietää. Perussuomalaisten kannatus kyykkaa ja hallituspuolueiden, varsinkin Vihreiden, kannatus nousee huimasti.
Nyt viimeistään kaikki suomalaiset tietävät, miten Persussuomalaset ovat valheen sanansaarrajia ja siksi tuhoon tuomittuja.
Vihreet on taas näyttäneet Haavisto kärjessä että niitä ei kannata äänestää missään vaaleissa.
Kaikki HYVÄ meillä Suomessa on MYRKKYÄ Perussuomalaisille
Vihreät on eräs vaarallinen kultti taiuskonlahko.
Haavisto on kansallissankari, mutta minkä kansan, se onkin eri juttu...
Gallupin mukaan naiset ymmärsivät Halosta. Naisilla on hyvä sydän ♥. He tietävät mikä on oikeasti oikein. Kestämistä Pekka. Me rakastamme sinua ja arvostamme uhrauksiasi hyvän puolesta.
Vihreät haluaa jalostaa suomen kansaa, sallimalla maahanmuuton.
Haavisto on homo. Siinä jo lähtökohta ettei kukaan häntä arvosta. Ja ennenkuin joku alkaa muuta väittämään, niin ei kukaan normaali arvosta jos sekin pitää ääneen sanoa että tyhmemmät tajuaa..
Darkestknighter of Finland?