Anne, ajatukset sinussa

Miten sulla on mennyt, miten olet jaksanut? Kaikki hyvin, niin uskon. Olet luonteeltasi valoisa, eikä masennus sua paina. Tähän pimeään ja kylmään lämpöä sulle joka tapauksessa. Lämpimin ajatuksin ihailijasi.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lopeta jo toi lässytys. Naiselta täytyy viedä jalat alta ja antaa kunnon lumipesu. Ne tykkää villeistä, intohimoista miehistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miten sulla on mennyt, miten olet jaksanut? Kaikki hyvin, niin uskon. Olet luonteeltasi valoisa, eikä masennus sua paina. Tähän pimeään ja kylmään lämpöä sulle joka tapauksessa. Lämpimin ajatuksin ihailijasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu