Tuotanuinnii oon tässä koko yön miettinä mitä niihin sääntöihin laittas. Että minkä tähen tämän puolue aikoinnaan perustettiin ja niitä kortteja kerättiin. Yhen oon jo keksinä
Jokkaisen jäsenen tulee olla oikeutettu saada neljä kepapiannosta kolomen hinnalla, joko Riikan miehen tai sitten jonkun muun turkkilaisen omistamasta paikasta. Ainua ehto on se että lihan tullee olla sita halalia.
Uudet säännöt
Anonyymi
4
53
Vastaukset
- Anonyymi
Saako Jouluna syödä sianlihaa???
- Anonyymi
Tuotanuinnii ei syyä. Sovittiin säännöissä että niitä kinkkuja ei ennee syyä. Samassa kokkouksessa yhteistuummin maltillisten kesken päätettiin että virallinen jouluruoka on kebab, siitä Riikan miehen paikasta tilattuna. Kottiin tuotuna.
Tuotanuinnii arvatkeehan muuten kuinka monta tilasin joulupyhiks?
- Anonyymi
Milloin ja missä on kevätkokous?
- Anonyymi
Mano de Wit uikuttaa yksin sokaistuneena, katkerana kun jäsenet eivät häntä enään äänestäneet ja puolueen armeijaa käymätön diktaattori laitettiin takaisin käpykaartiin.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1131894
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1271492En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k931356- 631224
Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1281095The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut111086Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall223902- 151849
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57793Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20748