Perinteistä troijalaista a'la vihreät. Viimeistään 50 vuoden kuluttua sateenkaarilippua heilutetaan korkeitaan jossain kellarissa luotettavien tuttujen kesken.
Hyvästi sateenkaari
11
70
Vastaukset
- Anonyymi
Eihän ne voi enää edes puolue toimistolla heilutella sateenkaari lippua, kun ovat samassa osoitteessa islamistien kanssa.
- Anonyymi
Sateenkaari-lippua heilutetaan yhä enemmän julkisesti tulevaisuudessa.
minulla on sateenkaari-lippu joka kerta Pridessä.
saan osallistua Prideen aina kun imen toisen miehen sukupuoli-elintä.
olen ollut jo monessa Pridessä. - Anonyymi
Vihreät on anaalipuolue.
- Anonyymi
Sateenkaarilippu tullaan kieltämään häveliäänä ja moraalittomuutta mainostavana. Islam sen kieltää. Islam vihaa vihreää arvomaailmaa.
- Anonyymi
En tule IKINÄ äänestämään sateenkaaripuolueita !
- Anonyymi
äänestän AINA sateenkaaripuolueita !
Vasemmistoliitto ja vihreät on parhaat. - Anonyymi
Ei oo paljon sateenkaaria näkyny tänä vuonna.
- Anonyymi
Sateenkaaria näkyy sateen jälkeen.
Prideä ei järjestetty koronan vuoksi.
saan osallistua Prideen aina kun imen toisen miehen sukupuoli-elintä.
olen ollut jo monessa Pridessä.
Ilman Prideä imin kuitenkin niin tuntuma pysyy mielessä. - Anonyymi
Sateenkaaren jäänteitä myydään DDR-museoissa ja kirppareilla
- Anonyymi
Sateenkaarilippu loukkaa muslimeja joten se vaihdetaan isislippuun,koska emme ole rasisteja muslimeita kohtaan.
- Anonyymi
vihreät on epärehellisisten lahko
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1553670Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk843138Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva852605Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro442499Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?672445Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja
Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,212346Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1362307Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1522195Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville381909Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.121806