Pystyttäisiinkö rakentamaan yhteistä, hyvää elämää? Olen onneton ilman sinua.Yksin en viihdy, mutta kukaan toinen ei voi tulla edes kysymykseen, olet se <3 sydämen valittu <3 Riittäisikö ymmärrys ja rakkaus toisiamme kohtaan? Uskaltaisitko katsoa?
Miten mahtaisi olla?
6
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Mä haluisin vain ludemin mutta kuten jokainen on varmasti jo huomannut kuinka mitätön paska anonyymi pelle olen hänelle. Mutta kyllä mä salaa toivon että saisin ludemin irl. Mä joka tapauksessa rakastan vain häntä.
- Anonyymi
Niin silloin kun kysyit olin todellisuudessa puoli toista vuotta ilman.
Mutta sanoin muuta koska halusin että unohdat minut. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin silloin kun kysyit olin todellisuudessa puoli toista vuotta ilman.
Mutta sanoin muuta koska halusin että unohdat minut.Enkä kertonut tätä asiaa siksi ludemin kaipaajalle että haluaisin välillemme jotain.
- Anonyymi
Tottakai aikuiset ihmiset pystyvät, jos molemmat niin tahtoo. Ehkä kannattaisi kysyä.
- Anonyymi
,.....
- Anonyymi
Uskaltaisin, jos olet T-mies.... M-nainen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1224835Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1854518Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1191953- 4031721
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331482Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann71269Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3781225- 751145
- 741055
- 921008