64 vuotias nainen tarvitsen 9000 €, ei ehkä ole oikea paikka kysyä neuvoa, miten sen voisi saada, tiedän että moni ei hyväksy, mutta ihan todellisia neuvoja ja ehdotuksia kyselen. Joten jos saan pyytää ei asiattomia kommentteja. Mieli jo muutenkin surullinen.
Tarvetta neuvoille
17
154
Vastaukset
rupea myymän käytettyjä pikkareita ja liivejä ja kuvia niistä voit saada rahaa mutta ei niistä noin paljon saa kovin äkkiä
- Anonyymi
Mulla 63 vuotias nainen ystävänä joka antaa pikkareita vapaasti käyttööni. Eli ei niilläkään rikastu. Nim. Mies46
- Anonyymi
64 vuotiaita on monenlaisia , toisella on hyvä perimä ja toisilla taas ei toiset on laihoja toiset on lihavia.kun taas toiset pitää vanhemmista ja toiset nuoremmista toiset laihoista toiset lihavista. Yleensä kuitenkin jokaisella löytyy jotain.kuinka paljon siitä haluaa maksaa on jokaisen oma asia.
- Anonyymi
Puhelinseksiä mAksusta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo, tähän tyyliin: https://www.youtube.com/watch?v=T4AE_LbLsRc
Tuonne soittaisin heti😜
- Anonyymi
Voisin ehdottaa jos todella tarvitset. Ekaksi tykkäätkö seksistä aidosti? Olen siisti hyväkuntoinen mies 63v. Tehtäis sopimus 12kk kerran viikossa tavattais saat summan heti. Jatko susta kiinni ilman muita koukeroita🗣
- Anonyymi
Ota yhteyttä...... Tutustutaan
- Anonyymi
Tällanen sopimus kiinnostaa ketä vaan..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
S-postini on. [email protected]. Pidän aidosti normaalista seksistä
Tosi kiva kuulla että pidät..asutko yksin vai..missä päin olet🗣
Tänne voi laittaa minulle viestiä
- Anonyymi
Moi!
Ois kiinnostanut sua auttaa mistäpäin oot - Anonyymi
Onnistuuko tapaamiset viikolla vai viikon loppuna..miten yöpyminen ei pakollinen🕵Kysy mikä mieltäsi painaa minun suhteeni🕵
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onnistuuko tapaamiset viikolla vai viikon loppuna..miten yöpyminen ei pakollinen🕵Kysy mikä mieltäsi painaa minun suhteeni🕵
Kiitos kommenteista, ottakaa yhteyttä s postiin, helpompi vastata. pirkkoliisa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiitos kommenteista, ottakaa yhteyttä s postiin, helpompi vastata. pirkkoliisa
Aika ihmeellistä et pitäis heti sähk.vastata. Äijähän kyselee anonyymisti perus asioita ottaa selvää oletko tosissasi. Ps. Noin hyvä tarjous älä heitä "kirvestä kaivoon". Kyseessä ilmeisesti ei pers aukinen herra. Vuoden intiimisti kerta viikkoon, isket siitä miehen itsellesi samalla loppuu raha huolet. T. OISPA ITSELLÄKIN YLIMÄÄRÄISTÄ..
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1207051Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1164821L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa634076TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a143404Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6932143Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2471545- 671395
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581378Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j531326Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä201007