huumeet lisääntyneet
Ovatko muut huomanneet miten haminassa on huumeet lisääntyneet, etenkin haminalaisissa ravintoloissa tuntuu että yhä useammin törmää näihin kokaiinin tarjoajiin ja vetäjiin. Kesällä sitä aina kyseltiin mutta nyt tuntuu että on pojilla kanavat löytyny. Ei jaskassa tarvinnut ennen jonottaa vessaan sen takia että siellä on omat bileet.
11
582
Vastaukset
- Anonyymi
Haminan kokaiinit kyl melkeen tiedetäänkin. Pari örveltäjää tietyst ihan "äijänä" vetääs jauhoa baarin vessassa, niinku olis jotakin kokaiiniakin. Känni on niin kova pohjalla että ei tarvi kun vähä mielikuvitusta niin äkkiä voi leikkiä olevansa kokaiinipöllyissä jne. Haha xD
- Anonyymi
Nyt pitää poliisin kiinnittää huomiota
UHKAUS ; Haminassa uhkaa alkas kuolemaan,
Murhasn johtava huumeriiippuvuus
Aarnio siellä, on uhattu nyt loppu sille et saisi pilata surmata
Siis nyt pitää viranomainen ja uhattu saad järjestykseen että ei viranomai en joudu elinkautiseen kuten Aarniota uhattiin
JOUTUVATKO HE???????jos eivät nyt heti etsi noita nuoria kokaiiniatuos kaupungissa
Jos havaittu käyttäneen
Huumeenkäyttöjä kuolee yliannoksena aina lopulta tai likaisiin aineisiin. Usein . Jos se riippuvuus syntyi ??? Behm voisi auttaa.
Ja on niit rikoksia jotkahengenvaarallisia
Kaveri i teki kolme aborttia.- Anonyymi
Oletko kaaleen jeeno? Mielestäni peruskoulutus tarvitsisi lisää varoja. Tuosta tekstistä ei oikein saa poimittua sanomaa tai sitten olen liian selvinpäin tuon lukemiseen..
- Anonyymi
Kyllä näyttää olevan kamaa liikkeellä.
- Anonyymi
Pääpyörällä kuin Haminan kaupunki ei ole enää tokaisu!
- Anonyymi
varoittava esimerkki.. 05:14 yöllä ei ole se oikea aika kaikille kirjoittaa tekstiä mitä pitäisi ymmärtää..
- Anonyymi
Eipä taida Haminan ympyröissä liikkua tuon hintaluokan aineita. Kyllä sinne riittä vähemmät aineet, niilläkin näköjään saa itsensä hengiltä tai ainakin "kaverit" auttaa hengettömäksi.
- Anonyymi
vastahan poitsilassa poliisit ratsasivat yhden huume talon,ovista mentiin saranoitten puolelta sisään.kyllä nistit ovat lisääntyneet haminassa.
- Anonyymi
Hamppu lailliseksi sano Tarzan, kun oven avasi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hamppu lailliseksi sano Tarzan, kun oven avasi.
https://kymensanomat.fi/uutiset/lahella/8fd90a47-04f0-4ccf-9cd9-c45002d88c8c
Nyt on melkoista settiä käräjillä. Kukakohan mahtaa olla kyseinen cowboy? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
https://kymensanomat.fi/uutiset/lahella/8fd90a47-04f0-4ccf-9cd9-c45002d88c8c
Nyt on melkoista settiä käräjillä. Kukakohan mahtaa olla kyseinen cowboy?TH tietysti kun itsekin nisti
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maisan uupuvat päivitykset ja tuoreet rikosepäilyt
Mikäs kun Maisa ei ole viikkoihin päivittänyt instaa ja nyt ollaan lehdissä tälläisistä.. 👀 https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/010c6594-780f-427119980Taksinkuljettaja Niina Syrjäläinen (Ristiinasta)
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33ec61ee-a6fb-4422-8ecc-982c68a91196 Viimeinen havainto eilen tiistailta n.17:48. Kadonnut kotoaan tilataksin kans17115891Sofia sai 2000 e sukset ja Stefan joutui lainaamaan rahaa ruokaan
Sofia sai Stefanilta 2000 e sukset ja Stefan joutui tämän jälkeen lainaamaan kaverilta rahaa ruokaan. Aika hurjaa menoa. Jos Martina olisi tiennyt,30212732Poliisi vaati Niko Ranta-ahoa vangittavaksi
uudesta huumerikoksesta. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000007734511.html31010397Notta ny se on tuloos! Sinimustat rekisteröityy puolueeksi.
Vanhat hyvät ajat palaavat. Joukko ultra-isänmaallisia ovat perustamassa uutta puoluetta. Työnimenä on nyt Sinimustat. Nyt tulee vihervasemmistolaisel67610207