Vaseliinia korviin ja sitten punaiset pultit perään.

Anonyymi

Tälle katkeroituneelle henkilölle, joka nostaa jatkuvasti vanhoja Esko juttuja esiin. Sanoisi huomattavasti fiksumpi henkilö Reino.

6

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sairashan sen täytyy olla, joka vanhoja viestejä nostelee. Mitäpäs voi muuta odottaa.
      Se on katkeruus ihmeellistä. Näyttää sairaalta henkilöltä.

    • Anonyymi

      Oikeassa olette. Miksi tämä vasuri kaivelee alituiseen vanhoja ketjuja ja solvailee muita ja kehuu itseään. Hyvä esimerkki tämä valtuutettujen "karkuruus" mitä se jaksaa alituiseen täällä kailottaa vaikka sillä ei ole mitään merkitystä. Keskustaa vastaan katkeruus päällimmäisenä. Ja toinen on perussuomalaisten ja yhden erityisesti solvaaminen alituiseen massajulkaisuilla. Eläkkeelä tilanne entisestään pahentunut.

      • Anonyymi

        tuskimpa hän kaivelee ...


    • Anonyymi

      jeppasilla arvelevat etä kysseessä taitaa olla se ponukokki joka kuuluu paikkakunnan persueliittiin???

    • Anonyymi

      Jollakin taisi kolahtaa. Tämä samainen henkilö on täällä päivästä toiseen solvaamassa perussuomalaisia ja varsinkin yhtä heistä. Eipä ole kuulunut valituksia tästä. Jos on tämmösen tien valinnut on parree itekki kestää kun joutuu maalitettavaksi.

    • Anonyymi

      Taas sen teki. 😡

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      77
      1646
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      117
      1064
    3. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      54
      928
    4. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      58
      841
    5. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      74
      786
    6. Mitä mietit Honey?

      Kulta nainen ❤️❤️
      Ikävä
      57
      760
    7. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      75
      753
    8. Linnasuolla poliisi operaatio

      Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/8646060
      Imatra
      28
      749
    9. Missä kaikessa olet erilainen

      Kuin kaivattusi? Voin itse aloittaa: en ole vegaani kuten hän. Enkä harrasta tietokonepelejä lainkaan.
      Ikävä
      39
      737
    10. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      42
      726
    Aihe