Heidi Hautala

Jaahas, nyt on sitten huumenuoren äiti Heidi Hautalakin asettumassa ehdokkaaksi vaaleihin. Saas nähdä mitä siitäkin tulee... Laillistakaa kannabis....heh!

No ei ihan tosissaan niin hauska nähdä saako kannatusta...

Monta promillea?
;)
7299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Voisitko kertoa?

Äänestä
  • tarkoittanee kannatusta, ei yllä %

    Äänestä

Ei tule UGULISTA Pressaa. Onko jossain sellainen jossa voisi lyödä vetoa, voisin panna vaika omaisuuteni likoon ja voito olisi 100% varmaa.

Äänestä

missä näin on väitetty? Vai onko tuo oma päähänpistosi?

Äänestä
  • ...niin sitä voi miettiä! Ei ole ollut lehdissä mutta en pidä tuota ollenkaan mahdottomana. Ehkä jollain on joku tieto asiasta. Eiköhän se vihreiden hörhöily taas ala kun alkaa vaalit olemaan ovella!

    Äänestä

  • Farmer kirjoitti:

    ...niin sitä voi miettiä! Ei ole ollut lehdissä mutta en pidä tuota ollenkaan mahdottomana. Ehkä jollain on joku tieto asiasta. Eiköhän se vihreiden hörhöily taas ala kun alkaa vaalit olemaan ovella!

    Jotta saisin lyödä vetoa niistä jotka jäävat rannalle jo kättelyssä, tässä olisi oiva kohde!

    Äänestä

  • sijaitsee kirjoitti:

    Jotta saisin lyödä vetoa niistä jotka jäävat rannalle jo kättelyssä, tässä olisi oiva kohde!

    farmeri ole jäänyt rannalle jo syntyessään. Tuskin sitä koskevia vetoja enää otetaan vastaan...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hieman huvittunut kirjoitti:

Jaahas, nyt on sitten huumenuoren äiti Heidi Hautalakin asettumassa ehdokkaaksi vaaleihin. Saas nähdä mitä siitäkin tulee... Laillistakaa kannabis....heh!

No ei ihan tosissaan niin hauska nähdä saako kannatusta...

Monta promillea?
;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu