Sofia lähtee Tapaninpäivänä TÖIHIN

Hän tekee tiliä Dubaissa.
23<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Personal trainer

Äänestä

Ehkä tienaa siellä tammi-helmikuun vuokrat kun muutto pian edessä.

Äänestä

Sohvi töihin. Tämä on ilonpäivä 😂

Äänestä

Dubaihin kertoo myös Martina lähtevänsä uutena vuotena jonkun kanssa. Vihjailee...
Mut mää luulen et lähtee sen paperiliidokin kanssa.

Äänestä
  • Martina mainittu vaikka Sofia ketju 😂

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Martina mainittu vaikka Sofia ketju 😂

    Mitä töitä nuo kouluttamattomat suomi bimbot mahtanee kyetä tekemään Dubaissa? Niimpä hehhhee

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mitä töitä nuo kouluttamattomat suomi bimbot mahtanee kyetä tekemään Dubaissa? Niimpä hehhhee

    Et ole äidinkielenopettaja.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Et ole äidinkielenopettaja.

    😂😂😂😂😂😝😝😝😝😂😂

    Äänestä

  • 😂😂😂😂😂

    Äänestä

  • Luulen, että Martina lähtee Dubaihin "Moikkelis" Roopen kanssa. Katsotaan... Moikkelishan ei ole malttanut pysyä hiljaa tulevasta lomamatkastaan tammikuussa. Martina taas on kertonut lähtevänsä ihan parhaan tyypin kanssa työmatkalle. Tietäähän sen jo kaikista hehkutuksista, "matkustetaan ja rahaa tulee" v...sti".

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Et ole äidinkielenopettaja.

    Ei ole sinäkään !!!!

    Äänestä

Ne vetää treenejä miehille.......eiks tätä jo kaikki tietänyt. Personal trainer on ammatti tosin Martinalla on koulu edelleen kesken.

Äänestä
  • Seuraako tää Mara kun hai laivaa perässä, eikö vieläkään ole ymmärtänyt vaikka Stefu joutu poliisit pyytämään apuun, että sai lokin pihalle.
    Ja kiintöjensä avamet ,, koska lokki luuli, että kun lapsen tekee miehen kanssaniin koko omaisuus on hänen.
    Ne on nuo riihimäkeläiset vähä sellaisia,, että kun rahanhaistavat niin kynitään.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Seuraako tää Mara kun hai laivaa perässä, eikö vieläkään ole ymmärtänyt vaikka Stefu joutu poliisit pyytämään apuun, että sai lokin pihalle.
    Ja kiintöjensä avamet ,, koska lokki luuli, että kun lapsen tekee miehen kanssaniin koko omaisuus on hänen.
    Ne on nuo riihimäkeläiset vähä sellaisia,, että kun rahanhaistavat niin kynitään.

    Et ole äidinkielenopettaja.

    Äänestä

  • Martinan koulut ovat kaikki jäänet kesken, ei riitä äly ja keskittymiskyky on nolla. Mutta hienoja ammatteja on insta täynnä, samoin on äidillään, joka on, sitä sun tätä, mutta ei koulutusta mihinkään.
    Ei ole omena kauas puusta pudonnut !

    Äänestä

Dubaissa taitaa olla kova kisa käynnissä näistä" seitsemän hunnun napatansseista"..
parhaalle tanssijalle on tiettävästi luvassa sitä kultaa ja mirhamia mikäli sheikki Ali Ben Hassanin saa tyydytetyksi..

Äänestä

Jos on lusikalla annettu ei voi kauhalla ottaa,aloittajan mielentila kannattais hiukan katsahtaa niin paksua tuubaa tulee ......mutta meitä on moneen junaan ja teot paljastaa /kirjoitukset täällä millaisessa ajatsmaailmassa jokainen pyörii ,onko negatiivinen vai positiiviinen......=)kertoo paljon henkilöstä!=)))))

Äänestä
  • Aijaa, sun "ajatsmaailma" täälläkin kopsattuna.

    Äänestä

Joko S ja S on matkalla vai vieläkö makailevat Levillä

Äänestä
  • Levillä ovat. Kumpiko nyt valehteli, Sofia vai Seiska?

    Äänestä

En vieläkään tajua mikä hiekka-aavikossa kerrostaloineen vetää puoleensa.
Ei ne ainakaan mahtavaa luonnon monimuotoisuutta mene sinne ihailemaan.
Oletan ovat hotelleissaan sisällä loman ajan sekä baareissa.
Näkevät ehkä tuttuja pikkujulkkiksia samoissa paikoissa.
Sitten vähäisille seuraajille hehkutetaan instassa olen ollut tyhjänpäiväisellä lomalla.
🍸🍷🥂

Äänestä
  • Aurinko, aurinko, aurinko

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Aurinko, aurinko, aurinko

    Aurinkoa saa muuallakin.
    Pikkujulkut kokoontuu Dubaihin jostain muusta syystä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hän tekee tiliä Dubaissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu