toinen Säästötalo ÄIJÄPark uusi liike keskustaan
toinen Säästötalo ÄIJÄPark uusi liike keskustaan
6
1274
Vastaukset
- Anonyymi
toinen Säästötalo ÄIJÄPark uusi liike keskustaan
- Anonyymi
toinen Säästötalo ÄIJÄPark uusi liike keskustaan
- Anonyymi
Senkö takia myyjät lähtee ja eikä kuuset menneet kaupaksi.
Prisma vie asiakkaat ja kerää muiden myyjät halliinsa ekstraamaaan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Senkö takia myyjät lähtee ja eikä kuuset menneet kaupaksi.
Prisma vie asiakkaat ja kerää muiden myyjät halliinsa ekstraamaaan.Äijäparkin olisi pitänyt rakentaa uusi myymälänsä Prisman ja Veturitallien yhteyteen jo alunperin.
Nyt länsiväylän myymälä on liian kaukana keskustan liikealueesta jotta sinne kehtaisi lähteä etenkään ilman autoa.
Myynti kärsii luonosta sijainnista.! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Äijäparkin olisi pitänyt rakentaa uusi myymälänsä Prisman ja Veturitallien yhteyteen jo alunperin.
Nyt länsiväylän myymälä on liian kaukana keskustan liikealueesta jotta sinne kehtaisi lähteä etenkään ilman autoa.
Myynti kärsii luonosta sijainnista.!Pieksämäkeläistä liikesuunnittelua. Ei me asiakkaita tarvita, kunhan on vain iso kauppa korvessa. Ja sitten ihmetellään hiljaista myyntiä.
- Anonyymi
Samoin rakennetaan kuusi jäähallia kun pips junnuja niin paljon...treeniä nääs hitusen. Pips ja jukurtit yhteisjoukkueena liigaan kabinettipäätöksellä...:),:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532434Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖291817Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt731511Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me2661420- 1381230
Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.13990Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu11983vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos23978- 65965
- 68953