Ketkä niitä autoja sutittelee halpahallin parkiksella? hommassa ei järjen häivää ja niille jotka sanoo, että tuo muka kehittää jossain mielessä :D olen ajanut jo kahdella vuosikymmenellä ja etuvetojen ja luisonestojen kanssa ei tarvitse ajautua ongelmiin.
käykää töissä ja ostakaa kunnon autot. Ps. Ei hh parkkis ole ainoa paikka missä olen nähnyt näitä suhareita.
autojen sutittlu halpahallin parkkiksella
Anonyymi
2
69
Vastaukset
- Anonyymi
Me ikääntyvät olemme katkeria nuorille elämän aluille ja morkkaamme heidän jokaista tekoaan samalla unohtaen, että itse olemme myöskin nuoruudessa pöljyyksiä tehneet.
- Anonyymi
No kun kerrankin on talvikeli ja Mesujen ja Bemareiden takarenkaat saa sutimaan, sallittakoon se heille. Se kun ei onnistu maan ollessa lumeton ja jäätön.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921796- 851262
- 1101123
- 72975
- 105909
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56838- 47751
- 36742
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47691- 33673