Soitin tänään pitkästä aikaa hyvälle ystävälleni hiukan yli 60v naiselle. Juteltiin kaikenlaista ja samalla hyväilin kovaa kaluani. Aika nopeasti laukesin mutta sain taas kerran peitettyä nautintoni. Olen muutaman kerran tehnyt tämän. Kyllä tämä upea nainen tietää että olen hänestä kiinnostunut, mutta nuorempi häntä. Onko muilla samoja kokemuksia.
Puhelimessa laukeaminen
Anonyymi
760
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Useamman kerran soittanut naisella joka myy tavaroita netissä jutellut vetänyt samalla käteen kerran kysyi onko kaikki hyvin kun laukesin samalla.
Parasta kun nainen myy korkkareita sekä jousto housuja
Arvasiko nainen et laukesit. Itse olen saanut peitettyä laukeamisen niin ettei tämä nainen ole huomannut
Nainen kertoi et legginsit olleet kerran käytössä hän ei ole pessyt kertaakaan niitä. Silloin laukesin samaten varmaankin arvasi.
Nyt on kovana kaluni
Samoin kävi minulle. Tosi heleä ääni naisella..
Vaimo puhui ystävättärensä kanssa sängyllä maaten kyljellään. Tulin viereen ja vedin housut ja pikkarit alas niin että pääsin sisään. Jatkettiin hyvä tovi kunnes vaimoni alkoi huohottamaan niin että hänen oli pakko lopettaa puhelu. Ja tämä hänen kaveri on nainen josta kiihotun ja ketä haluan.