Olemme aviopari,N67v,M68v.Sairauden hoito on tehnyt minulle miehelle,potenssiongelman.Olen impotentti.Olen tavannut itseäni hieman nuoremman miehen,jonka kanssa ollaan juteltu minun seksuaalisuudesta.Hän pitää minua aisurina,runkkarina ja puhuttelee minua niin.Hän on tavannut vaimoni ,kun ollaan oltu kahvilla huoltoasemalla jutellut vaimolleni muutaman sanan.Tämä mies on todella kiinnostunut vaimostani,on sen kertonut minulle selväsanaisesti.Hän on minua "käskyttänyt" toimimaan niin että voisi luoda vaimooni suhteen.Miten edetä asiassa.Onko kellään neuvoa tälläiseen juttuun?
Avioliiton monimuotoisuus
Anonyymi
673
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mulla sama tilanne itselläni..
Meillä meni kaksi vuotta ilman yhdyntää jota kaipasin todella, miheni loukkaantui seljästä. Aloimme puhuu asiasta ja mieheni ehdotti vapaata suhdetta seksiin. T. Varattu vaalea
Sulla ihana mies😗
Jos tuo aisurijuttu on sinulle mieluisa näkökulma, niin sillä sitten. Itse en pitäisi siitä lainkaan, mutta vastaavassa tilanteessa voisin kuvitella ottavani "varamiehen" mukaan kuvioon niin, että itse keskittyisin hellyyden antamiseen ja "varamies" hoitaisi varsinaisen yhdynnän. Eli en olisi pelkästään katsojan roolissa vaan aktiivisesti toimimassa, hyväilemässä ja antamassa suuseksiä.
Moi,meille ruova ei halua ☹
Mitä mieltä sun vaimo on? Haluuko se yhdyntää vieraan kanssa? Ja jos haluu niin kannattaa varmaan etsii sellainen kunnon mies joka ymmärtää asian ja kunnioittaa molempia et ei mitään nöyryyttämistä sinua kohtaan,tai miksi ei jos itse tykkäät tollasesta ja kiihottaa, vaan mitä mieltä sun vaimo on? Eli onko pelissä täysin mukana😂