Soffelilla ei ole tänään työpäivä

Anonyymi

Lomalla vielä tämän päivän.

8

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei tarvii mennä kun on varakas mies mikä maksaa. Ihanaa elämää voi ei tahtoo kanssa..

      • Anonyymi

        Parasta olla esittelemättä huumerahoilla ostettuja tavaroita, johan Nikon exänä kerran noudettiin putkaan suoraan sängystä.


    • Anonyymi

      Eihän sillä oo mitään työtä. Yks vlogi jossain juorumediassa,en sanoisi työksi. Työtön, rahaton, täysin tasapainottoman miehen armoilla. Mikä lienee oikea syy ettei lähdetty eilen kovasti mainostamalleen Dubain työmatkalle 🤣

      • Anonyymi

        Sohvi tekee kolme eri versiota joilla voi perustella matkan peruuntumista.


      • Anonyymi

        Taitaa syynä olla ettei halua tulla pahoinpidellyksi Dubain reissussa, sen verran värikästä porukkaa on sinne menossa uudeksi vuodeksi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Taitaa syynä olla ettei halua tulla pahoinpidellyksi Dubain reissussa, sen verran värikästä porukkaa on sinne menossa uudeksi vuodeksi.

        Sohvi on kyllä sellainen pahoinpitelymagneetti että. Kokonaista kolme miestä hyökkäsi Sofian kimppuun kun oli aviomiehensä kanssa liikenteessä. Syy ei selvinnyt. Sitten eräs nainen hermostui kun Sofia viestitteli hänen miehelleen ennen ja jälkeen eron. Veti hiushärpäkkeistä. Taas oli aviomies mukana vaikka olivatkin omien sanojensa mukaan jo eronneet. No, Sofian viesteistä ja kuvasta, jonka lähetti, käynnistettiin pahoinpitelytutkinta avopuolisoa kohtaan. Molemmat kiistävät. Seuraava avopuoliso heitteli laukut ulos ja joutui useamman kerran ulkoruokintaan saunakammariin. Ei ole elämä helppoa. Ja kaikki on aina muiden syy.


    • Anonyymi

      Ei kai se voi duuniin mennä vielä pitkäääään aikaan kun on sitä mt-sairautta.

      • Anonyymi

        Niinhän se tosiaan itse sanoi, että korvien välissä viiraa eikä kykene töihin.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      29
      4987
    2. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      62
      1862
    3. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      109
      1784
    4. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      111
      1650
    5. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

      Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
      Ikävä
      29
      1484
    6. Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa

      Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p
      Maailman menoa
      220
      886
    7. Kumpi teki aloitteen?

      🤗🤗🤗🤗
      Ikävä
      71
      881
    8. Leikitään tavuleikkiä

      Millaiset nimitavut muodostuvat jos yhdistät oman etunimesi ensimmäisen tavun ja kaipaamasi ihmisen etunimen ensimmäisen
      Ikävä
      53
      769
    9. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

      Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
      Ikävä
      40
      764
    10. Mitkä on ne piirteet

      Mitkä kaivatussasi vetoaa tai mihin ihmiset kiinnittävät huomiota
      Ikävä
      53
      762
    Aihe