Lomalla vielä tämän päivän.
Soffelilla ei ole tänään työpäivä
8
54
Vastaukset
- Anonyymi
Ei tarvii mennä kun on varakas mies mikä maksaa. Ihanaa elämää voi ei tahtoo kanssa..
- Anonyymi
Parasta olla esittelemättä huumerahoilla ostettuja tavaroita, johan Nikon exänä kerran noudettiin putkaan suoraan sängystä.
- Anonyymi
Eihän sillä oo mitään työtä. Yks vlogi jossain juorumediassa,en sanoisi työksi. Työtön, rahaton, täysin tasapainottoman miehen armoilla. Mikä lienee oikea syy ettei lähdetty eilen kovasti mainostamalleen Dubain työmatkalle 🤣
- Anonyymi
Sohvi tekee kolme eri versiota joilla voi perustella matkan peruuntumista.
- Anonyymi
Taitaa syynä olla ettei halua tulla pahoinpidellyksi Dubain reissussa, sen verran värikästä porukkaa on sinne menossa uudeksi vuodeksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taitaa syynä olla ettei halua tulla pahoinpidellyksi Dubain reissussa, sen verran värikästä porukkaa on sinne menossa uudeksi vuodeksi.
Sohvi on kyllä sellainen pahoinpitelymagneetti että. Kokonaista kolme miestä hyökkäsi Sofian kimppuun kun oli aviomiehensä kanssa liikenteessä. Syy ei selvinnyt. Sitten eräs nainen hermostui kun Sofia viestitteli hänen miehelleen ennen ja jälkeen eron. Veti hiushärpäkkeistä. Taas oli aviomies mukana vaikka olivatkin omien sanojensa mukaan jo eronneet. No, Sofian viesteistä ja kuvasta, jonka lähetti, käynnistettiin pahoinpitelytutkinta avopuolisoa kohtaan. Molemmat kiistävät. Seuraava avopuoliso heitteli laukut ulos ja joutui useamman kerran ulkoruokintaan saunakammariin. Ei ole elämä helppoa. Ja kaikki on aina muiden syy.
- Anonyymi
Ei kai se voi duuniin mennä vielä pitkäääään aikaan kun on sitä mt-sairautta.
- Anonyymi
Niinhän se tosiaan itse sanoi, että korvien välissä viiraa eikä kykene töihin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1615164
- 114168
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka513665Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1032925Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv792678Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t62058- 441455
Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.
Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m121318Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos611221Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.
Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli4041212