Enpä ota enää koskaan Audi merkkistä autoo ! Enkä myöskään Volkkaria! Miten voi olla noin huonoja autoja! Jotkut viellä väittää, että ovat premium luokkaa? No hinurilla oli ainakin tekemistä, sekä korjaamolla .
Eikös tää pidä sanoo just täällä.
15
169
Vastaukset
- Anonyymi
Enkä myöskään Toyotaa. Enkä BMW:tä.
- Anonyymi
Moitteista huolimatta kuitenkin aina Audei, Mersui, Bemarei, Opelei, Volkkarei.
- Anonyymi
Tuo toiminta on kuin pelais venäläistä rulettia .
- Anonyymi
Premium ei tarkoita luotettavuutta. Ne on kaksi aivan eri asiaa.
- Anonyymi
Joo, tiedän ei se Audin kohdalla laatua merkitse moni muukaan asia .
- Anonyymi
Kovin Audi näyttää keräävän kateutta.
- Anonyymi
Eipä kyllä kateutta kerää pätkääkään. Itse koin sen auton harmit, vitutuksen ja viat ! Nyt on hyvä, kun sitä ei enää ole.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eipä kyllä kateutta kerää pätkääkään. Itse koin sen auton harmit, vitutuksen ja viat ! Nyt on hyvä, kun sitä ei enää ole.
No mitäs harmia ja vikaa sulla sitten oli?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No mitäs harmia ja vikaa sulla sitten oli?
Itellä oli ovien jäätymistä ja hyytyi vielä motarin varteen kovalla pakkasella. Kiva auto toki ajaa, mutta kivempaa ois kun pääsis paikasta a paikkaan b.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Itellä oli ovien jäätymistä ja hyytyi vielä motarin varteen kovalla pakkasella. Kiva auto toki ajaa, mutta kivempaa ois kun pääsis paikasta a paikkaan b.
No onpas vakavaa jos ovet jäätyy, odotin jo tuolla valittamisen määrällä vähintään moottorin totaalituhoa ja/tai vaihdelaatikon räjähtämistä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No mitäs harmia ja vikaa sulla sitten oli?
Joo, olihan niitä. Vaihteisto, turbo, sähkövikoja näitä aika paljon. Vm kuitenkin 2014. Vanhemmat varmaan parempia ja kestävämpiä, tiedä sitten. Ovet ei sentään jäätyneet minulta. Auto huollettu aina merkkiliikkeestä. No saipahan auto sitä Audille tutuksi tullutta hinurin kyytiä !
- Anonyymi
Premium-hintaisia vikoja ja huoltoja.
- Anonyymi
Audit menivät pilalle vuoden 2005 taitteessa. Vanhemmat oli hyviä ja laadikkaita, uudemmissa säästetty liikaa kaikessa ja keskitytty hienoon ulkokuoreen.
- Anonyymi
Pitää paikkansa kyllä.
- Anonyymi
täällä juuri
laita moottori.fi etusivulle olevaan kenttään merkki jas malli. Vikahaku
menikö ostohalut?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 244512
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu333523Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543394Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu203338Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1232920Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod282670Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1162350Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint122341MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142165Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S331774