Milloin avajaiset? Ystävän toimiston avajaiset pidetty.
Niitähän täällä hehkutettiin.
Niitähän täällä hehkutettiin.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Totta kai nyt " mun toimiston " avajaiset sentään pidetään näyttävästi ja mun jengi siellä vieraana, siis "mun toimistossa ", ai niin missä se " mun toimisto " nyt olikaan ????
Olenko väittänyt, että minulla on toimisto?
En ole kuullut, et joku pitäis avaiset jos on remointoinut toimistonsa.Mikä sua henkilö noin pännii, anna toisten elää ja pyri myös itse elää oikein elämääsi.Onko sun koko elämä sitä, et pyörit yötä päivää palstoilla ja raivoat.
Hyvä ihminen , tee jotain omassa elämässäsi ratkaisuja, toi on sairasta kyttäät toisten tekemisiä ja oma elämä on tuuliajoilla kokonaan.
Mutku Martina menee Dubaihin ja mtv:n ja iltasanomien sivuilla sanottiin että häntä verrataan Angelinaan. Ja Sofia ei päässyt Dubaihin vaan Keskiselle. Ja Nikokin on Dubaissa. Siksi nyt tulee tykitystä Martinasta.
Minkälaiseen juttuun tämä Martta-tädin konttuuri on hommattu? Voikataanko siellä? Onko kellään antaa vaktaa?
Lähetäs vaan Martinal sähköpostia, hän kyllä pyrkii vastaa kaikille asiasille henkilöille varmasti vastauksia.
Onko taas jotain salaista vai miksei toimistosta saa vaktaa? Että minkä alan juttu on?
Kyllä vaan oli instassaan, että mun uuden toimiston remontti !!!!
Antoi ymmärtää näin.
Totta!!
Olen varmaan hoopo, kun vastaan teille.
Mutta tuossa se tulee ilmi, että aikoo käyttää toimistoa valmennustyöhönsä:
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/2dddd2a7-7b7b-4ec2-b062-fb210c034ae4