onko kenelläkään....

särkenyt alkuraskaudessa lonkkaa???? mistä tällainen voi johtua???
3452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On särkenyt lonkkaa, joka kerta oikealta puolelta, en tiedä mistä johtui. Nyt rv 23 2 ei ole särkenyt vähään aikaan - paitsi jos istun tosi kauan, niin sen jälkeen lonkat on "jumissa".

Äänestä
  • juu sama homma oikeelta puolelta on kipee lonkka nukkuessa myöskin jomottaaa!

    Äänestä

  • rv6 kirjoitti:

    juu sama homma oikeelta puolelta on kipee lonkka nukkuessa myöskin jomottaaa!

    mulla..mut myös nivusissa..alkaa myös aina nukkumaan mennessä..koko jalka säteilee..mites teillä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rv6 kirjoitti:

särkenyt alkuraskaudessa lonkkaa???? mistä tällainen voi johtua???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu