Mulla on ikävä sua ärsyttävä. Moikkasit niin iloisesti viimeksi. Et muistanut et oltiin vähän riidassa. Tiiän et sulla on siellä vientiä. Mut saat muiltakin ajstuksen. Luulet et tykkäsin pelkästään ulkonäöstä. Saatat yllättyä ettei se ollut ainoa syy. Taklasin sut joskus tahallaan. Sori.
Okei myönnetään
Anonyymi
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Piilotat sen hyvin rasittava, ajatus vastaanotettu vaikka virheelliseen osoitteeseen.
Joo, oon liian lyhytmuistinen pitkävihaseksi. Sua mörkkiys kyllä pukeeki jollain hassulla tavalla. Hyvä jos jokin muukin oli mieleen, en osaa arvata mikä. Se ei ole säännöissä kiellettyä.
Emmä tienny mikä mussa oli.
Olit kyllä silloin kuin keskenkasvunen varpaille astuja joka pisti ärsyttämään.
Nii että en jaksanu.
Katsos kun naisen keho on sellainen monimutkainen ja vähän kippeekin.
Mulla siis ainakin mutta sehän on vanhoo perua.
Ikävä myös. Oltiinko? Mistä? Vientiä??? Tuskin, no on yks osoittanut kiinnostuksensa.. mutta kuka sanoi että minua kiinnostaa? Yksi mies vain mielessäni.
Ajatuksen?minkä? Kyllä luulin joten yllättyisin kyllä mikäli minusta muutenkin tykkäisit. .. kertoisitko siitä vaan minulle.
En ole varmaan tunnettu iloisuudestani.. millon vahingossa vaikutin iloiselta? (Sun syy)