Eilisen tapahtumat, joissa Trump kehottaa ihmisiä menemään kongressiin ja vielä sen jälkeinenkin superhuonon häviäjän heittely varastetuista vaaleista, anvat selvän kuvan ihmisestä, joka ei voi olla USA:n presidentti. Trump on erotettava.
Trump on erotettava
1
78
Vastaukset
- Anonyymi
Kun Trumpista tuli presidentti,onko joku kuulut koko aikana hyvää sanottavaa?
Trumppia on jokaisessa asiassa vedetty lokaan,kotimaassa kuin muissakin valtioissa.
Mistä tämä johtuu,että tiedotusvölineet aina kirjoittele nekatiivisesti.?
Alkaa pikku hiljaa tuntumaan ,että Trump saataa olla oikessa useammassa asiassa .
Nämä hyvin voivat vain pelkää menetyksiään ja dolareiden siirtoja ja ovat valmiita keinoja käyttämällä tuhomaan koko Trumpin.330 miljoonainen valtio jossa äänet menee melkein tasan vaaleilla.Trumppia on turha syyttää mellakoista,kyllä maassa on mennyt jotakin todella vikaan,ei sitä yksi mies mellakoita aiheuta,eikä saa aikaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 123179
- 181811
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit191682En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321565- 731563
- 231511
- 281360
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91344Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111284Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui341262