Onko tuo nuorehko mies/poika tai poikamies kenties etsivä vai eksyksissä? Seisoskelee S-Marketissa siellä sun täällä ja plärää puhelintaan samalla seuraten asiakkaita tullu mieleen jo terroristikin jospa miettii pahoja ,outoja on joskus nämä nykynuoret ei hän hyllyjen täyttäjältäkään vaikuttais ku pukeutuu ulkovaatteisiin.
Tämäkö korona tekee vainoharhaiseksi ?Ihmispoloiset maskit naamalla kuin pankkirosvot.
Onpa miettimistä vaan kun on tätä luppoaikaa niin joutaakin aivonystyröitään terästämään. Kiitos jo etukäteen nasevista kommenteista .
Tämäkö korona tekee vainoharhaiseksi ?Ihmispoloiset maskit naamalla kuin pankkirosvot.
Onpa miettimistä vaan kun on tätä luppoaikaa niin joutaakin aivonystyröitään terästämään. Kiitos jo etukäteen nasevista kommenteista .
Vastaukset 17
Vanhimmat
joo siellä on niitä portsareita joka nurkassa ja ovimestarikin syöpikin kaupan sisällä
Oot nähny sinäki jotta totta tuo on portsarit tuosta hovista siirtyny s-markettiin
Nyt on kyllä pahat tilanteet, jos tuo totta on.
Hah päivän pelastus
Tarkistaa varmaan, onko asiakaskanta muuttunut sulautumisen jälkeen.
tässä on varteen otettava vastaus
Toinen mahdollinen vaihtoehto, että tarkistaa kummassa käy enemmän asiakkaita Alkossa vai S-Marketissa.
Pojat pojat hitlerillä oli vain...?
No kaupassa on hyvä "räplätä" kännykkää, raikas liivatteen tuoksu täyttää tienoon, ei siitä voi kotiaankaan lähteä.
Jos lähtee.......niin ulko-ovella se viimeistään tuo riemu katkee ja kotona odottaa ainoastaan pierunhajuinen kuutio.
Paikallinen lioni tekee asiskastutkimusta siitä kummassa käyään ensin.
Hujoppi ❤
Se on Jukka, Jukka ei ole ottanut pitkään aikaan lääkkeitään.
Se kerää teiltä yhteistiedot tilientyhjentämistä varten siksi lärää omaa puhelinta
Onko romani?
Pulit istuu penkillä vain
Joka liikkees niitä pylleröitä on vuokraa sais jo maksaa mölinä alkaa kun joku asiakas erehtynyt väärään paikkaan asettumaan huokasemaan.
Se on sinkku