Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Doggystyle -asento sattuu peräsuoleen auttakaa

En tiedä mikä on vikana. Kun ensimmäisen poikaystäväni kanssa vedin doggystyleä se ei sattunut missään ja tuntui hyvältä. Nykyisen poikaystävän kanssa doggystyle vain sattuu mutta se kipu kohdistuu pelkästään peräsuolen alueelle? Osaako joku kertoa syyn?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nykyisellä poikaystävälläsi on pidemmät jalat kuin entisellä. Hän ikäänkuin työntyy liian ylhäältä.
Tai sitten nykyinen vetää eri reikään, hän onkin työntynyt anukseesi eikä pilluusi. Se selittäisi tuntemuksesi peräsuolessa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

En tiedä mikä on vikana. Kun ensimmäisen poikaystäväni kanssa vedin doggystyleä se ei sattunut missään ja tuntui hyvältä. Nykyisen poikaystävän kanssa doggystyle vain sattuu mutta se kipu kohdistuu pelkästään peräsuolen alueelle? Osaako joku kertoa syyn?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu