Taksi auto

Moi!
Oon ostanut auto joka pitäisi tulee taksi mut kun nyt aikaa huono, peruutin päätökseni. Voi olla tuleva pari kuukautta jälkeen. Mulla monta tsksi nyt olisin haluaa lisätä. Pystyykö köyttä auto henkilökohtaisesta( kulkea työpaikaan) tai yritys ja työntekijöille menoille .

6

142

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hei!
      Voit tietenkin käyttää ostamasi auto miten sinulla halut. Sinä sen olla osti, ei ketään muu, joten päättää on sinä. Miksi kysyit tuollainen? Onko joku katollinen naapuri yrittävät kertoa sinut verottajakarhutoimisto?

    • Anonyymi

      haluko anta auto pois tuo itakeskus mina ota jos huva ei romu

    • Anonyymi

      Maksa iso vero ja aja mitä haluta.

    • Anonyymi

      mina vuokraa se uber ajo. sina saa hyvä osuus. onko vakuutus maksu

    • Anonyymi

      Moi!
      Olen ostanuut aapiskirjan joka on huno. En opinu sumea kun sen Lukin. Voikko silti krijottaa somi 24palstalle vaikka, en ossaakkaan?

    • Anonyymi

      Ilmeisen olemattoman koulupohjan sekä yleisen osaamattomuutesi ansiosta sinulla on mitä parhaimmat edellytykset ryhtyä taksikuskiksi. Onnea valitsemallasi tiellä, sitä sinä tulet rutkasti tarvitsemaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      120
      1185
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      874
    3. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      85
      741
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      18
      699
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      91
      675
    6. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      276
      675
    7. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      107
      614
    8. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      29
      555
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      49
      533
    10. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      110
      497
    Aihe