Qanon ja salaliitot persujen ydintä?

Persuunnuksissani haluaisin tietää, onko puolue salaliioteorioihin ja qanoniin lujastikin tukeutuva?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Salaliittoteoriat eivät ole mikään puoleen merkittävä linjaus ja agenda. Niiden on kutenkin havaittu osaltaan edistävän oikeistolaista maailmankuvaa ja siksi niitä ei tuomita. Ymmärrettävistä syistä Vihervasemmisto on tästä erittäin hädissään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Persuunnuksissani haluaisin tietää, onko puolue salaliioteorioihin ja qanoniin lujastikin tukeutuva?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu