Olen laittanut monenlaista peppuun , mm: banaania , dödöpullo, porkkanaa , HK-sinistä, sitruunan, kesäkurpitsaa halkaisija 7cm 21cm pitkä. Kuusitoista vuotiaana aloitin peputtamisen , nyt olen 48.5v mies. Tapin hal 8.5cm. Suurempaa ei mene .Dildo kokoelma on hyvä , eri paksuista löytyy. Naisten alusvaatteet ja pano päälle , kiihottaa lisää. Nyt tälläkin hetkellä sukkanauha liivit valkoiset polvisukat rintaliivit läpikuultava venyvä minihame pinkit pikkarit pitsiset . Penis rengas , jäykkäkalu tuntuu hyvältä.
esineitä peppuun
6
207
Vastaukset
- Anonyymi
Buuaahaa mikä luonnonoikku
- Anonyymi
aika nolo, kyllä tuolla treenaamisella pitäisi isompikin mennä.. chaturbatessa ajoittain on camgirl siswet19, nuori tyttö joka vetelee perseeseensä ihan järjettömän kokoisia dildoja ja tappeja.. katoppa sieltä mallia.
- Anonyymi
No , kyllä varmaan, paksummat on niin hintavia. Olen katsonut dildo/tappi videoita , on ne niin käsittämättömän paksuja , 10cm/12cm/ ja varmaan paksumpiakin. paksuin on 8.5cm hal. Ehkäpä jonain päivänä, yksi mahdollisuus on ostaa kesäkurpitsa, niistä mahdollisesti löytyis
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No , kyllä varmaan, paksummat on niin hintavia. Olen katsonut dildo/tappi videoita , on ne niin käsittämättömän paksuja , 10cm/12cm/ ja varmaan paksumpiakin. paksuin on 8.5cm hal. Ehkäpä jonain päivänä, yksi mahdollisuus on ostaa kesäkurpitsa, niistä mahdollisesti löytyis
Kunnon purjo tekisi sinulle hyvää!
- FantasyOfAll1um
Hei,
Sinä saattaisit arvostaa sipulien monikäyttöisyyttä. Oletko kuullut aiheesta aikaisemmin? - Anonyymi
Minulla on myös käytössä isompia anaalitappeja kuten Ass Servant ja Block Buster jotka ovat noin 10 cm halkaisija. Iso tappi anaalissa tuntuu hyvältä. Mulla on myös Ass Master tappi josta poistin ulkokuori mikä teki siitä hieman joustavampaa ja pienempi noin 10, 5 cm halkaisija , se on tällä hetkellä isoin tappi mikä menee anaaliin ja tuntuu mahtavan hyvältä.
M 61 🙂👍
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke602996- 1362164
- 921808
- 1641415
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731351- 651346
- 791272
- 691132
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771090Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t331017