Lokalla on ollut aikaa tutkia asiaa jo monta kuukautta?
Koska Lokka paljastaa helsinkiläisen ylikonstaapelin sähköpostiringin?
6
50
Vastaukset
- Anonyymi
Odota kun pääsee valtaan, ellet aio pysäyttää, se kaveri ei pysähdy eikä alistu. 🤩
- Anonyymi
Mr Casablancalle mikään ei ole mahdotonta. Mutta mistä me saamme lisää lokkia laittamaan Suomen takaisin?
- Anonyymi
...koska ei ole Persu!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mr Casablancalle mikään ei ole mahdotonta. Mutta mistä me saamme lisää lokkia laittamaan Suomen takaisin?
Junes on todellakin se mitä nimi sanoo. Lokki joka ei ole töitä tehnyt eikä tee, niitähän persut otti taannoin 30 000 Soinin ja Halla-ahon johdolla maahan!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Junes on todellakin se mitä nimi sanoo. Lokki joka ei ole töitä tehnyt eikä tee, niitähän persut otti taannoin 30 000 Soinin ja Halla-ahon johdolla maahan!
Junes on Loki ei lokki 🤣
Minä olen tehnyt töitä opiskelun työharjoittelujaksot 🤣🤣🤣
- Anonyymi
Tiedättekö mistä tietää olevansa äärioikeistolainen? Twitteri kertoo sen sulle sulkemalla tilin. Btw. mikä oli Lokan viimeinen twiitti ennen viimeistä niittiä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain34712165Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-16911198Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2806553Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2555337Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom2033841- 1763633
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin612685Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö1742388Nyt on kova paikka "suvaitsevaisille" naisille", kun naisille tuli oma taksi
ja syy siihen on kehitysmaalaiset taksisuharit, joista on koitunut paljon "ongelmia" naismatkustajille. Nimittäin "suva472205Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov131904