Aborttiväki harjoittaa päivittäin terroria naisia ja lapsia vastaan. Suomessa on mukavuusaborteissa surmattu jo 700 000 lasta. Teilaus jatkuu miltei 10 000 lasta / vuosi.
Aborttiväki on ylivoimaisesti pahin kansainvälinen terrorijoukko.
Ihmiskunnan terrorisointi
8
88
Vastaukset
- Anonyymi
Aborttiväki on ihmisyyden vihollinen ja elämän tuhoaja.
- Anonyymi
Tämä aloitus on jonnin joutavaa höpötystä. Terrori-iskuissa tapetaan ihmisiä, abortissa poistetaan raskausmateriaali, ei ihminen.
- Anonyymi
Lapsia murhaava ja naisia kyykyttävä aborttiväki on maapallon pahin terroristien joukko.
Aborttiterroristien iskut kohdistuvat usein juuri tyttlvauvoihin. Monien maiden väestörakenne on vääristynyt naisten vahingoksi kun kymminiä ja satoja miljoonia tyttöjä on mukavuusabortoitu. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lapsia murhaava ja naisia kyykyttävä aborttiväki on maapallon pahin terroristien joukko.
Aborttiterroristien iskut kohdistuvat usein juuri tyttlvauvoihin. Monien maiden väestörakenne on vääristynyt naisten vahingoksi kun kymminiä ja satoja miljoonia tyttöjä on mukavuusabortoitu.Ovatko kaikki abortit sinusta mukavuusabortteja?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ovatko kaikki abortit sinusta mukavuusabortteja?
Miltei kaikki abortit ovat mukavuusabortteja. Todellisia lääketieteellisiä syitä abortttiin on äärimmäisen harvoin.
Mikavuusabortti on terroria naisia ja lapsia vastaan. - Anonyymi
"abortissa poistetaan raskausmateriaali, ei ihminen."
Tämä on kyllä aborttikiihkoilijoiden epätoivoista, harhauttavaa mutua, falskia valhetta. Sillä aikuisen oikeesti abortti tarkoittaa sitä, että abortilla lopetetaan ihmisyksilön alkanut elämä. Tiedäthän että suurin osa aborteista tehdään lääkkeillä ja siinä ei edes poisteta mitään, vaan kohdusta poistuu luonnostaan kaikki materiaali, myös kuollut alkio, kuukaustisten tapaan.
Tämäkin on kerrottuu täällä niin monta kertaa, että luulisi jo pinttyneinkin aborttikiihkoilija ymmärtävän tämän biologisen faktan. - Anonyymi
Jonnin joutavaa, yleisesti tunnettujen biologian tieteen faktojen vastaista valheellista h.öpötystä. Mutta pitäähän niitä jo vuosikymmeniä jatkuneita aborttitraumojaan tulla tänne säännöllisesti s.äälitttävillä kiistomutuillaaan m.ärisemääm, helpotti sitten tai ei.
- Anonyymi
Lakidemokratian voi pian lukea naamasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1011031
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt57989Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv61830Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa144798- 65695
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel103571Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto90567- 78541
- 53527
- 39518