Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kontiosaappaat

Mistähän löytyisi vanhempi tukeva työkamppeinen maalaismies, jolla vielä Kontiot käytössä melkein 24/7? Itse saappaissa viihtyvä maalaismies. Kunnon työmies, eläkeukko, otahan yhteyttä.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Otahan saapas perseesees kaappihomo

Äänestä

Onko pakko kontiot olla

Äänestä
  • Ei. Mitä olisi?

    Äänestä

Voi jumankaut. Taas tämä vanha iänikuinen aihe kirjoitettu uusiksi. Eikös niihin johonkin kymmenistä voida jatkaa!

Äänestä
  • Tainnut lehmän paska pehmittää aivot 🧠

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mistähän löytyisi vanhempi tukeva työkamppeinen maalaismies, jolla vielä Kontiot käytössä melkein 24/7? Itse saappaissa viihtyvä maalaismies. Kunnon työmies, eläkeukko, otahan yhteyttä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu