😷👓👍ei muutu miksikään kirjoitti niistä palstalle tai ei. 😍
Tämänpuoleiset tunteet
Anonyymi
8
<50
Vastaukset
- Anonyymi
No mitäs menit.
- Anonyymi
Kommentti ei taida olla aloittajalle, joka ei ole mennyt mihinkään!
- Anonyymi
Jaa et tunteet pysyy suomi24palstasta huolimatta.
Tai vaikkei olisi koko suomi24palstaa olemassakaan.- Anonyymi
Ei niillä minun tunteillani ole palstan kanssa mitään tekemistä.. Eihän ne täällä ole syntyneet vaan ihan oikeassa elämässä.
- Anonyymi
On se hehkutusta😉
- Anonyymi
No ihan vaan selvennykseksi siltä varalta, että hän sattuisi palstalla piipahtamaan.
- Anonyymi
Hyvä, tuonpuoleisen varaan ei kyllä kannata laskea.
- Anonyymi
Olishan se romanttista jos edes tuhkat menisi päällekkäin 😍
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1164765Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1834489Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1171922- 4031701
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331462Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61199Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3711185- 741110
- 741055
- 92988