Onks kaikki ihan ok?.. Niin kuin oikeasti😅
Mä vaan mietin...
23
84
Vastaukset
- Anonyymi
Ei ole, mutta ainahan mä pärjään. Vai jaksanko sittenkään? Oishan sekin kokemus, ettei elämä ois aina pelkkää pärjäämistä ja selviytymistä.
https://youtu.be/CeBLugUxIcI - Anonyymi
Pärjään kyllä vaikka elämä ei mitään luksusta ole.
- Anonyymi
Hilijaa siellä!!
- Anonyymi
😬... Tä miks?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
😬... Tä miks?
Siks ku ivailet siinä!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siks ku ivailet siinä!!
Empä...
- Anonyymi
On paremmin, kuin hyvin. Pysy sinä vain omalla puolellasi ja ole hiljaa.
- Anonyymi
Miksi kysyt
Riippuu siitä mitä sillä kaikki on ok tarkoitetaan. Fyysisesti en ole ollut kunnossa lähes vuoteen, muutoin kaikki on ok. Huumori tulee revittyä sieltä mistä sen saa.
- Anonyymi
On sitä syvemmällä suossakin oltu
- Anonyymi
Sen haluankin tietää, miten sun olot ?
Mulla ihan suht koht ok. Päivä kerrallaan. Huomista voi suunnitella.
Valvotko paljon ?
Tuokin positiivisuus keventää mieltäni.
- Anonyymi
Kyllähän se on hyvä tehdä itsetutkiskelua, mihin päädyit?
- Anonyymi
No mikä ny?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No mikä ny?
Nii mikä?
- Anonyymi
Ai sun tekemiset, eipä niihin ole tähän astikaan voinnut vaikuttaa.
- Anonyymi
Mulla on kaikki ok. Mutta palstan tyhmyys pysäyttää, vaikea enää olla pistämättä takaisin. Vaikea olla ystävällinen kaikista tyhmimmille.
- Anonyymi
onko sulla kaikki ok?
"...jo varhain, ihmiseksi kehittymiseni mehussani, sain pettyä väkivaltaisesti, mikä valitettavasti katkaisi lopullisesti, luonnollisen kehityksen, iän myötä myös huomaan, että piittaat kintaalla. kintaasi olkoon ainoa evääsi, et milloinkaan tule tietämään, tuo on hyvin selkeä, vaikene virheesi, hyvästi, ikuisesti.fi"
https://www.youtube.com/watch?v=k43Y6naeEFs- Anonyymi
Palstan sankari pelasti taas tämänkin ketjun! Ap on luumu ja liian moni ottaa vakavasti.. Tämä oli ainoa älykäs viesti. Kiitos!
🐥 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Palstan sankari pelasti taas tämänkin ketjun! Ap on luumu ja liian moni ottaa vakavasti.. Tämä oli ainoa älykäs viesti. Kiitos!
🐥Vaikene TIPU!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vaikene TIPU!
Cian kärsä..hä?
- Anonyymi
Ononon. https://www.is.fi/viihde/art-2000007737885.html
Expendablesinmies olisi tyhjentänyt koko salin aattelin vaa. - Anonyymi
Väliäkö tuolla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
PropsApp Koodi
Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset23843Persut yrittävät epätoivon vimmalla
kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a1053488Taas nuoren kuolema
Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭813484"Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"
Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin1023094Elikkäs persuissa ovat pahimmat häiriköijät
Koska sieltä tuli kaikkein kovin ulahdus. Persujen peesissä seuraa kokoomus js hajuraon päässä röhkii kepulaiset. Olipa553047IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n
eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-682768Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen
Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.1042579Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa
Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.262260Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma322188Jari Sillanpää isossa leikkauksessa - Paljastaa, mitä uralle tapahtuu!
Palaako Siltsu keikoille? Artisti, ex-tangokuningas Jari Sillanpää on ollut lonkkaleikkauksessa ja kotiinpaluu on edessä261714