luulen ainakin näin. Pilaa nyt tämän palstan pahantuulisuudellaan. Jos olet psykoosissa, soita 112 äläkä tänne pura sitä.
Yksi kirjoittaja
Anonyymi
20<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Paras ettei demarineuroosi.
Älä tunkeudu keskustelupalstalta kenenkään elämään väkisin. t syko
:D
No ei tämä sinunkaan tekeleesi ihan sieltä positiivisimmasta päästä ollut.
Ymmärsitköhän edes millainen oma tekstisi oli.
Pilaako se sun huvin jota riistät toisen ihmisen kustannuksella? Etkö saakaan maalittaa ja leikkiä miten huvittaa?
Täällä ei oikeasti kukaan täyspäinen pyöri, joten kerro vaan itsekin murheesi ihan vapaasti niin voidaan pitkän kokemuksen syvällä rintaäänellä neuvoa sinua
t. äiskä
Äläpä äiskä neuvo edes ja varsinkaan ns Me-hengen voimalla tuntemattomia, ainakaan tunnistellen🤦♀️
Vai meinaako kaikessa suvereeniudessaan linkittää esim orggiksen ajatustensa taakse?
P saiko ?
m tiä.
Logos³
Hullunmerkkei ;) eli ei mitn uutta, normipäivä siis.
Sulla niitä diagnooseja riittää.
Spede kato Spede 🤔😉🤣👀
Mieti pari kertaa tuota aloitustasi. Sinun tehtäväsi ei ole arvioida kenenkään terveydentilaa saati diagnosoida. Kovin terveellä pohjalla ei ole sinunkaan ajatusmaailmasi. Älä leiki lääkäriä. Tuollaiset viestit on kiusaamista ja toivon että ymmärrät tuollaisen lopettaa.
Mistä ihminen tietää olevansa psykoosissa tai hullu tietää olevansa hullu? Meillähän kuitenkin pidetään puolustusvoimien toimia normaalina. On täysin mieleltään tervettä marssia jonossa kuin ankanpojat ja yks hullu huutaa asentoa ja lepoa. On myös täysin normaalia että vaikka Jumala kieltää tappamisen niin sotilaspapinkin mielestä se on ihan ok jos on kyse suomen puolustuksesta.
Asiaa! Sitten jälkikäteen hyvä vakuutella itelleen miten hyvästä syystä kärsii sotatraumoja.
Palstajumpe vauhdissa taas.
Niin mistä sitä voi tietää olevansa hullu?
Totta tuo, että aina pitäisi kirjoittaa, puhua ja käyttäytyä asiallisesti ja kunnioittavasti. Hyväntahtoisuus on parasta. Ei ihme, että lapsetkin kiusaa, jos aikuisetkaan kaikki eivät osaa käyttäytyä. Hyvää alkavaa viikkoa!