Uneeni voisi

Hän tulla..Pian se selviää.
562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuka?

Äänestä
  • Eräs mies tietty 😘

    Äänestä

Olen nähnyt hänestä paljon unia. Yksi uni on jäänyt erityisesti mieleen, siitä tänne joskus kirjoittelinkin. Aivan kuin se olisi ollut jotenkin enteellinen, siltä se nyt jälkeenpäin tuntuu.
Erityinen uni..
Aina hän on tervetullut uniini..
Heli

Äänestä

Joo poikkeaa hän varmaan.

Äänestä

Pruiit, siinä lensi yöllinen siemensyöksy...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hän tulla..Pian se selviää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu