Stellantis aloittaa toimintansa tänään:
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/jarkalemainen-autojatti-stellantis-aloittaa-toimintansa-tanaan/8038680
Stellantis aloittaa toimintansa
5
115
Vastaukset
- Anonyymi
Punto saattaa tulla markkinoille Peugeot 208:n ja Opel Corsan sisarmallina.
Mahdollisesti sähköautoversiokin tulee.- Anonyymi
Uudesta Puntosta on kyllä suunnitelmia. Eilen just kattelin, et ainakin Egyptissä myydään vielä vanhan mallin Puntoa (Grande), jotain pieniä muutoksia "koristelussa"..
Jostain uudesta Fiat SUV:sta kans huhutaan kuten myös, että 500L ja 500X yhdistyy Fiat XL malliksi? Saas nähdä mitä tulee :)
- Anonyymi
Todennäköisesti tulee uusia malleja Fiatilta, Alfa Romeolta, Jeepiltä, Maseratilta, Peugeotilta, Citroeniltä, DS:ltä ja Opelilta.
- Anonyymi
Toivottavasti tulee sähköautoja ja hybridejä Fiatilta.
Fiat 500e julkaistiin viime vuonna.
Punto-e saattaa tulla Peugeot e-208:n ja Opel Corsa-e:n sisarmallina.
Pandasta on huhujen mukaan tulossa hybridi/sähköautomalli.- Anonyymi
Toivottavasti ei tule sähköautoa eikä hybidejä vaan kunnon autoja, vaikka tiedän olevani väärässä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921826- 851272
- 1101133
- 761017
- 105919
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57853- 36762
- 47761
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47701- 33683