Onko kokemuksia? Osaako hommat vai onko ns vähän aikaa tuhraava ja sitten uutta puljua pystyyn.
Bemuhuolto Kanerva
6
4123
Vastaukset
- Anonyymi
Suosittelen lämpimästi. Todellakin tietotaitoa bemmmien osalta eikä laskukaan pyörryttänyt
- Anonyymi
Aivan kauheaa kun moottorista oli revitty kaikki johdot ja letkut irti ja mootori oli kiinni yhdellä pultilla. On entinen pemari.
- Anonyymi
Tommi on osaava ja kokenut. Olen käynyt useamman kerran ja laskuttanut vähän vs. työmäärä. En kyllä ymmärrä mitä aloittaja hakee "uutta puljua pystyyn" ajatuksella.
- Anonyymi
Itse kuullut kanssa positiivista naapurilta. Jos omassa pihassa olisi bemari käyttäisin kyseistä firmaa.
- Anonyymi
Onko kokemuksia Mikon Volvoks huollosta, kuuluuko Isonkirkon Tattarisuo Groupiin?
Itselläni 3000km ajettu Volvo XC60, pitäisi siistiä sisältä. Tallissa odottaa Pyhimys Volvo keraamista kestopinnoitetta, olen senverran rikas että en itse moiseen ryhdy. - Anonyymi00008
ei ole tietämys päivittynyt bemuista autosalvasta lähdön jälkeen
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1013502Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta93372Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää522372Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten762331Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut982315Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1392108HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a364221882Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt361870Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin491847Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1181807