Kerrotko mikä isoin jota olet laittanut reikiisi?
Kookkain mitä olet laittanut sisääsi
Anonyymi
223358
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 31 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Olutpullo.
Kolmosta vai nelosta
Muuten sama mutta en itse laittanut. Yhtenä viikonloppuna oltiin tyttöystävän kanssa keskustan baareissa bilettämässä ja tuli vedettyä aika kännit. Seuraavana aamuna heräsin olohuoneen lattialle sammuneena siihen kun tyttökaveri työnsi keskikaljapullon mun peräsuoleen. Olen siis kundi ja voin sanoa että ei tuntunut hyvältä ollenkaan.
Itse heräsin tyttöystävän sohvalta suriseva dildo anuksessa.
Muuten hyvä mutta olin ennen heräämistä huokaillut mielihyvästä.
Olen siis poika.
Rasputinin kulli.
Anonyymi 21.01.2021 19:47 Rasputinin kulli.
-
Oliko sama kaveri joka vaikutti Venäjällä? Jos kyllä, olet kohtuullisen kokenut tai iäkäs.
Pidän isoista ja voisin kertoakin, mutta enpä viitsi kun tämänkin keskustelun taso on mikä on.
Heinolan sedän pippeli.
En varsinaisesti laittanu, mutta sieltä vaan tuli. Vauva 3,7 kg, 53 cm pitkä ja pään halkaisija jotain 10 cm, ympärysmitta 29 cm. Voitti tiukkuudessa kirkkaasti kaikki pikkukikkelit.
Pieni on ollu pää vauvalla. Mun vauvoilla 35cm.
Siis se apina oli vesipää
Iso cokis pullo,,ukko sen liukkarilla työnsi sisään mulle.
Jaa 2 litran?
Onhan tossa joku kaksi saavutusta , toisin kokispullon saa laitettua toistenkin jos haluaa niin ja onhan se pullo aika mitätön tuohon toiseen verrattuna. Mitt hienojen temppuja kumpikin. ..
Joskus uutisoitiin ku joku idiootti oli työntäny lasisen olutpullon ja se olikin hajonnu sisällä..henki lähti siltä tädiltä ..
Käsi.
Vauva on ainakin isoin mitä sisältäni on tullut.
Kyllä suurin joka on sisälläni käynyt on erään miehen jätti kulli.
Voi luoja miten kiihottavaa oli nähdä kun se ponnahti kalsareista vapauteen. Sillä sitten aikani leikin kunnes otin malttamattomana läpimärkään pilluuni.
Ei tullut koko yllätyksenä, sillä kyseinen mies on varusteestaan tunnettu.
Pippelit on pieniä.
Jos kunnon kokoa haluaa niin tarvii kääntyä välineiden puoleen.
Itselläni nyt tämä käytössä, toki isompiakin löytyy.
https://ihmeellinenhuone.fi/seksilelut/Hieromasauvat/Vibraattorit/black-magic
haluaisitko 45 sporttisen miehen käsittelemään sua leluillasi tai voisin sua fistatakin ;)
Olisi taas ihanaa tuntea naisen puristus käden ympärillä, kun supistukset tuntuvat käteni ympärillä..
-fistaajam JKL
Kimppapanoissa 1N3M pantiin innolla 25 vuotiaasta kukassa olevaa neitoa ja pantuamme 3 kierrosta työnnettiin olutpullo pilluun. Piristi liukkaria pullon kylkeen piti lisätä kun pillu oli tiukka. Kiva näky kun pullo venytti pillun nätisti. Neito ei tajunnut siinä vaiheessa enää mitään.
Ja taas tätä samaa paskan jauhantaa...