Palstaa on häiritty jatkuvasti. Eihän tätä enää pysty käyttämään.
Miksi ylläpito ei estä tällaista?
Eikö ole keinoja vai eikö ole tekijöitä?
Häiriköintiä
13
55
Vastaukset
- Anonyymi
Ja se oli niin kaameeta , kun kerran pari kysyi jonkun oikeaa nimeä.-..heh.
- Anonyymi
Ihmettelen miten tuollainen massapostitus on mahdollista ?
Minä kun tee avauksen ei ole lainkaan varmaa tuleeko se koskaan esille sivulla.
Eli minun koneen numero on ainakin ylläpidolla ylhäällä ja avauksiani estetään - Anonyymi
tuomitsen spammit, putinille ja ronald reaganille ilmoitettu
- Anonyymi
No eipä se oikeastaan tämän palstan tasoa laske.
- Anonyymi
Tuo hörhö ei vaikuta muilla suomi24 keskustelupalstoilla, vain maailman menossa.
https://keskustelu.suomi24.fi/seksi
Tuolla tuo seksihaluton ei spämmäile.- Anonyymi
menes katsoon
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
menes katsoon
Ei siellä ollut spämmejä.
Aika paljon on roskapostauksia. Tullee neuvostoliitosta.
- Anonyymi
Miksi nyt valitetaan? Vihervasurit ovat häiriköineet ja spämmäilleet palstalla vaikka kuinka kauan. Ja yrittävät poistattaa kaikki viestit jotka sisältävät faktoja ja korvaamaan sen valhepropagandallaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2084545Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1023294Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881797Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va131407Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181346Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20241253Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2561180- 521168
Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi101141- 551069