Nyt ikääntyvä vanha herra voimakkaasti ylipainoinen ja myös voimakkaasti väkevästi hikoileva työtön työtä vieroksuva, mutta varakas ja tanssitaidoton tupakoiva alkoholisti etsii seuraa min. 18 vuotiaasta vaaleasta vaimoksi.
Toivon että minun tarpeeni ohella osaat myös keittiön hallinnan siistiän toimen ohella. Arvostan muita kuin eineksiä. Maitoa, ei maitojuomaa (tiivistettä). Ruoka ei einestä, siis ruokaa mihin ei ole merkitty sisällysluetteloa.
Perunamuusi perunoista, ei tiivistejauhosta.
Kahdessa kerroksessa on noin 255 m2 asuinpinta-alaa. Työsuhdeasunto kaksio 56 m2 omalla sisäänkäynnillä mahdollinen (asuntoetu). Lisäksi luonnollisesti auto- ja puhelinetu. Palkka on tilille nettosiirto 2800€. Siis se mitä saat omalle tilille kuukausittain. Muut teoreettiset brutot ja muut näet kyllä palkkanauhassasi. Kirjanpitäjä kyllä ne kertoo.
Palkan maksamme aina käteisellä yleisimmillä valuutoilla (mm. bitcoin). Emme tee tilisiirtoja suomalaisiin pankkeihin mm. OP, Nordea, .. . Tiedät kyllä miksi.
Niin toivomme vielä syntyperäistä suomen kristillistä vaaleaihoista neitokaista. Suomenkieli ja Venäjä on hyvä hallita. Ruotsinkielelle emme laita painoa euron vertaa, mutta haitaksi siitä tuskin on.
Sen verran se ärsyttää että meille ei ole tulemista, mutta muut suhtautuvat ehkä toisin.
Lähtökohtaisesti pyrimme siihen että jos saa samaan hintaan niin otetaan tyttöjä ja vain nuoria nättejä ja vain äkykköjä.
Tämä kestää kevääseen.
Anonyymi
0
84
Luetuimmat keskustelut
Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.361316Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke631098Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.63983- 58958
- 69816
- 51801
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍81726Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le38708- 82692
Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su30645